Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt azért kétheten...

Fogyókúra alatt azért kéthetente be lehet b. szni? Mondjuk sörből egy kis pálesszel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sztem nem is olvastátok el a kérdést! Nem alkoholdiétáról van szó! Amúgy ha diétázol nem ajánlott az alkohol, mert nagy a kalóriatartalma és amit elértél eddig az felesleges volt. De az is igaz, hogy kevesebb is elég, ilyenkor az is hamar a fejedbe száll mert nincs mi "felszívja".
2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Fogyókúra egyik legfőbb szabálya ALKOHOL TILOS!!!

nézz utána ez igy van!! :)

2011. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem ha fogyókúrázol akkor nem érdemes két hetente elintézni magadat. Nem akarok litániát tartani arról, hogy májzsugorodást kapsz meg stb. nem az a lényeg, és nem válasz a kérdésedre szerintem! Tehát akkor, ha fogyókúrán vagy fogd vissza az alkoholt mert nagyon sok kalória van benne, ha mondjuk este berúgsz az kb azt jelenti hogy aznap jól telezabáltad magad és kb ugyanott vagy mint ha nem fogyóznál. Ha nem szeretnél lemondani az alakoholról hétvégente, akkor igyál inkább száraz pezsgőt, vagy bort, de csak magában és max. 2-3 pohárral! Ezzel nem adsz a sz*rnak egy pofont. Szerintem!
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is max bor, vagy pezsgő, amiben annyi a kcal, mint a Colában... Talán belefér... De ha már elég jól érzed magad, nem kell többet inni.
2011. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rekettyés László válasza:
Ha nem eszel semmit , csak iszol, meg is van a kúra.
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Miért ne lehetne? Engem fogyaszt, legalábbis a jó szex:D

jelenleg vagyok 50 kg és 158 cm. Most rá kell hajtanom a szexre, mert aug. végéig le akarok fogyni még legalább 2 kg-ot, de diéta nélkül! Azok kamuk! Ha csak pálesszel tudsz szexelni, az elég fura, szerintem ilyen esetben fordulj minél előbb pszichiáterhez. Tudok ajánlani valakit, ha érdekel. Magánban természetesen.

2011. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!