Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cigiwel lehet fogyni? V is...

Cigiwel lehet fogyni? V is tom h igen, de mindenki vagy csak bizonyos emberek?

Figyelt kérdés
Jólenne leadni pár kg-t de máshogy nemvagyok képes.szal erre gondoltam,hátha..lehetséges ??
2011. júl. 26. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt eltaláltad! Csak azok az emberek tudnak cigivel fogyni, akik előbb lilára festetik a hajukat, elböfögik az abc-t, vesznek egy példányt A magyar helyesírás szabályai c. bestseller vámpír-szerelmes regényből, a napi Pall Mall adagod mellé meg kérsz "egy fasza kis hableányos szökőkutat"! Ezt már az ááámerikai tudósok is megmondták, több IM-et kellene olvasnod, kislány!
2011. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ne legyetek hülyék, a kérdező csak trollkodik.
2011. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
CigiWel? Még cigiVel sem.
2011. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én híztam tőle. Állandóan rosszul voltam és ennem kellett. Azóta leraktam a cigit kevesebbet eszem és még edzek is.
2011. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kérdés, édes lányom, tanulj inkább helyesírni, mert nem a kilóiddal van a gond, hanem a intelligenciáddal.
2011. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel leszel soványabb,hog elkezdesz cigizni,max.akkor ha kihagysz 1-2 étkezést,és helyette cigizel.
2011. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én fogytam még 2008-ben volt rajtam felesleg és legtöbbször ha éhes voltam cigiztem így lefogytam .Nem hülyeség ez .És n is most újra ezen gondolkodtam hogy ki próbálom 2honapig hogy mennyi menne le rólam ..
2012. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!