Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy bizonyos ideig (pl 1...

Ha egy bizonyos ideig (pl 1 hónapig) lemondok a csokoládéról és a húsról akkor fogok fogyni valamennyit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te,ezt honnan olvastad,hogy a hús hízlal?

A hús nem hízlal!!Ha persze,a rántotthúsról beszélünk akkor az igen.. de az sem olyan vészes.Ezért,edd natúran.Erről nem kell lemondani!

A csokoládéról sem kell teljes mértékben.De ezzel fogyni,csak akkor fogsz,hogyha eddig mindennap megettél 3tábla csokoládét,na akkor ez változás lesz :D De hogyha,ez mellett tésztát eszel,lekvárral.Pitét eszel pudingal.Pizzát,sonkával. Nem fogsz fogyni :D

Írok neked valamit. Tessék.. én így csinálnám,ha fogyni akarnák.


Reggeli: teljeskiörlésű kenyér,vajjal,meg sonka.

Tízórai: narancs,alma,valami gyümölcsféle.

Ebéd: csirkemell,natúran,esetleg vajon párolva,sok zöldség,és ilyenek.

Uzsonna,egy natúr kefír.

Vacsi: sali,hússal

sok siekrttt

2009. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellette degeszre eszed magad sütivel, fagyival, kenyérrel, tésztával, akkor NEM.


Az édességről mondj le, ne a húsról...

Liszt helyett használj teljes kiörlésűt, cukor helyett pedig édesítőt.

2009. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hús az épp az hogy jó!Legalábbis a csirkemell
2009. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondom hogy miért divat a húst elhagyni:

Az izmot sokkal kényelmesebb bontani mivel a fehérje hiánya nem okoz éhséget a szénhidráttal szemben, viszont mivel az izom nehéz így a mérleg látványosat fog "ugrani" igaz a zsír ott marad, de akik ezt csinálják nekik csak a mérleg számít az egészség meg a löttyedt segg nem számít, csak a kiló.

2009. jún. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de mindennap húst? én ettől vagyok kiakadva. első válaszoló, mindennap húst ettél? soha egy kis tészta vagy főzi? sztem túl van reagálva egy kicsit a dolog, (most nem rád értem első). én 15kg-t fogytam, és semmin nem változtattam, csak feleztem az adagokat és tornáztam. ettem tésztát, rizst, húst, gulyást, főzeléket, stb.
2009. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem eszem húst és kövér vagyok 164/89.
2009. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!