Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hihetünk a csomagoláson...

Hihetünk a csomagoláson jelzett kalóriáknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg annyi (megközelítőleg) kalória van az élelmiszerekben, amennyit feltüntetnek rajtuk? Némelyik olyan kevésnek, vagy olyan soknak tűnik...ti mit gondoltok?:D Pl. ilyen tesco gazdaságos kajáknak lehet hinni?
2011. júl. 27. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyjából pontos értéket ad.
2011. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a tescosaknak nem feltétlen hinnék, elég trehányak ha ilyesmiről van szó!

de szerintem márkásabb termékek nem hazudnak

inkább költs egy picit többet kajára minthogy tescos műanyagot egyél, én azokba nem bízok, szerintem nem annyi kalória, szénhidrát, zsír stb. van bennük mint ahányat a csomagolásán írnak

2011. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából pontosak, tescos termékek esetén is.
2011. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
kb csak a mennyiség megjelölésre érdemes figyelni. valaki már belefutott hogy inna sió rostos leveket mert csak 30 kcal és milyen finom. aha 100 g volt annyi, ő meg egy dobozzal akart meginni minden nap, az eleve 300 kcal, ami viszont már elég sok ha ilyen szutyokból viszi be az ember.
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!