Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, de nem beteg....

Sovány vagyok, de nem beteg. Kellene orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

A kérdés elsőre elég hülyén hangzik,de tényleg nem tudom mit tegyek.15 éves vagyok,175cm és 48 kg.Teljesen egészséges vagyok(nincs baj a gyomrommal,jó az étvágyam,a vérem a rendben van)mégsem tudok hízni.Szívesen modellkednék,de mivel túl sovány vagyok nem foglalkoznak velem:((.Mell/derék/csípő:72/50/68


Voltam már többször teljes kivizsgáláson,de semmit nem derített ki.Rám fogták hogy anorexiás vagyok,pedig tudom hogy sovány vagyok...

Szerintetek törődjek bele,vagy természet gyógyászattal kéne próbálkozni?


2011. júl. 27. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor konkrétan a combom akkora, mint a derekad... :S ducinak érzem magam :DD

Na de: hízókúrával nem próbálkoztál vagy valami? Biztos normálisan eszel? Miket eszel, egyáltalán mit ettél ma?


Másrészt nem értem, hogy az orvosod nem csinál semmit? Mert azért, ha anorexiás is lennél, akkor tennie kellene valamit....

2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez kórosan soványnak hangzik. :(

Gondolom a menstruációs sincs rendben.

Elmondod, hogy például ma mit ettél?

2011. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy anorexiás lennék,mert tudom hogy sovány vagyok.Eszek rendesen,nem hánytatom magam.A mensim általában havonta jön,de van hogy egy hónap kimarad.

Kórházban is voltam majdnem két hétig,de nem jöttek rá mi bajom lehet.

Hogy mit eszek?

Tegnap pl:

Reggeli: Joghurt müzlivel

Ebéd: Gyümölcs leves, húsos palacsinta+francia saláta

vacsora: palacsinta


Nem eszem keveset mégsem hízok.:((

2011. júl. 28. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se hiszem, hogy anorexiás lennél, hiszen elismered, hogy nem jó ez így. Először próbálkozz orvosnál, hogy ő mit ajánlana... Onnan indulj el. A hízókúra is lehet egészségtelen, akárcsak a fogyókúra.
2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz hízókúrával... Csináld azt, ami a fogyó ellentéte ( 2.8-as tej helyett 3.5-ös, estére tészta, szóval szénhidrát, de a sportot ne hanyagold ez alatt sem, mert akkor csak zsírosodni fogsz.)Vagy keress rá a neten.
2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Eddig is futottam minden nap,és heti 2X járok úszni.
2011. júl. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!