Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » NA most lett elegem! Hogy...

NA most lett elegem! Hogy tudnék lefogyni 15-20 kilot? Mit egyek? Mit ne egyek? Létszi normális válszokat irjatok. Már nem birom hogy mondják milyen sokat hiztam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez sok mindentől függhet, de a legjobb az, hogyha edzel valamit, mint pl: futás, úszás ilyenek. Emellett az étkezésre annyit kell figyelned, hogy zsírszegény és kalóriaszegény ételeket egyél, édességeket, zsírosabb húsokat ilyesmiket mellőzd. Ne várd, hogy 2 hét után már le is adtad, de ha igazán akarod, menni fog, csak akarni kell :)
2011. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
én 2 perce majdnem össze estem.15 éves lány vagyok 170 cm és 73 HETVENHÁROM kiló,pedig 2 hete 69 voltam :( bocsi az off-ért,de nem tudom mit csináljak :( úristen... :( pedig nem is eszek se chipset,meg ilyen hizlalós sz*rokat,meg kólát se iszok... :( áhh pedig 15 le kell adnom.Ám neked sok sikert fogyáshoz,és még 1x bocsi,hogy itt elvagyok magammal :(
2011. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

ne egyél finomított lisztet, cukrot, zsíros ételeket és sok keményítőt tartalmazó ételeket.

azaz kerüld a pékárut és édességet, csak tepsiben/pár kanál olívában sült fehér húst és halat egyél, rengeteg nyers zöldséget és gyümölcsöt. krumplit, rizst, hüvelyeseket mértékkel egyél (keveset, csak 3 naponta mondjuk). napi ötszöri étkezés javasolt, kis adagokban, minden étkezéshez zöldségeket, gyümölcsöket fogyasztani.

találj ki valami napi testmozgást, olyat, amit élvezettel csinálnál és minimum 1 órát naponta. minimum 2 liter víz naponta, melegben több is, cukros-szénsavas üdítőket kerüld!

2011. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

második : szintén ugyan az mint én :/ hirtelen feljött rám plusz kilo ugyan ugy mint te 69 kilo voltam ráálltam a mérlegre és 74 kilo vagyok.. ÉS NEM NASSOLOK meg ilyenek...:/ az igaz napi 2 liter vizet nem iszom..

nem tudom mit csináljak.. és Én is elsirtam magam ugy h megértelek. neked is sok sikert:)) nem tesz jot ez 3 honap nyári szünet azt hiszem..

2011. júl. 28. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:

haramadik válszolo: Köszönöm szépen :) a válaszodat :)

és a segiségedet. :) remélem bevállik.

2011. júl. 28. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Koplalással remekül lehet fogyni, láttál te a gulágon akár 1 hájas rabot is??? Ez a legegyszerűbb és legolcsóbb mód.
2011. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcsök nagy részét felejtsd el, tele vannak fruktózzal. Mehetnek viszont a zöldségek. (+multivitamin - fitness boltban kapsz normálisat)

Ha fogyni akarsz, cukrót, zsírt, szénhidrátot felejtsd el (vagyis folyamatosan csökkentsd). Lisztes szemeteket felejtsd el, ugyancsak a szutyok kellogs marhaságokat.

Egyél csirkét (vagy más fehér húst), rizst (egyre kevesebbet), babot (szintén kevesebbet idővel), igyál sok vizet, és tessék biciklizni, futni, sétálni heti 4-6szor fél-1 órát. Sétába nem halsz bele :)

Este vagy fehérje mehet, mert semmit sem fog érni (sovány túró jó lesz).

2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöt, zöldséget, húst (zsíros, vagy nem zsíros tök mindegy)! Ha gyorsabban akarsz fogyni, sportolj is! Viszont, ha sportolsz, akkor egyél rendes mennyiségeket, mert a szervezetnek kell az üzemanyag.
2011. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!