Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fogyókúráról?

Figyelt kérdés
sziasztok! szeretnék egy kicsit fogyni,szálkásodni főleg a hasamon, ezért a következőt csinálom pár napja: napi 2 étkezés(délben, kora délután kelek) 2-3 szendvics majd késő délután főtt étel, ha megéhezem közben gyümölcsök,zöldségeket eszek,e mellett futok és felüléseket csinálok szinte minden nap. Szerintetek jó ez a módszer? Esetleg van amin kéne változtatnom? 16/F 195cm 85-87 kg kb.A válaszokat előre is köszönöm :)
2011. júl. 30. 03:40
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és e mellett kondiztam is több mint 1 évet kisebb szünetekkel(jelen pillanatban nem kondizom) ha kell kép akkor linkelek
2011. júl. 30. 04:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor kéne kép ha nő lennél :D


Node... sz4r! Mi rossz? Az egész!

Eleve nincs olyan, hogy főleg hasból fogyni, helyi zsírégetés nincs ezt felejtsd el.

Napi 2 étkezés egyáltalán nem jó, 3 a minimum, egyszer már leírtam miért keress vissza! Legjobb ha 5-6 étkezést tolsz.

A szenya még elmegy, meg a gyümölcs és a zöldség is, de VAZZE HOL A FEHÉRJE? Én igencsak utánanéznék a dolgoknak a helyedbe.

Futás és felülés? Ne röhögtess, látszik attól, hogy valaki edz/edzett nem lett okosabb. Az izomvesztés elkerülése érdekében teljes testes edzést nyomj, a futás pedig csak kiegészítő gyakorlat legyen!


Olvass ha eddig nem tetted meg: [link]


Még nőknél oké, hogy ennyire nem vágják a dolgokat, de egy olyan fiú aki már volt életébe konditerembe (1 évet!) ez nem elfogadható. Szégyelld el magad!


Nem, nem akarok vitát de ez ledöbbentett...

2011. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85 kg -ból hova akarsz fogyni majdnem 2 méteresen?
2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elég. Jó hogy olyan sokáig aludhatsz, de ez mindig így van vagy fog változni? A nyári szünet miatt? Mert ha elkezdődik a suli, bizony reggel kell majd kelned és akkor felborul a rendszeresség. De ha így állunk, akkor is azt mondom, hogy kevés. A méreteidből ítélve pláne. Több energiára van szükséged, mert többet is használsz. ja és amit elszoktam mondani: hanyagold az alkoholt! Az bizony nagyon hízlal (a sör megengedett)
2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sosem volt eddig problémám a testemmel, csak most télen nagyon elhíztam lábtörés, fekvőgipsz és közben végig ettem semmi mozgás. meg nem is az, hogy annyira elhíztam volna, csak nem vagyok már annyira szálkás és most próbálok először "fogyókúrázni" szóval elég furcsa ez még nekem, kondizni nem tudtam járni ebben a hónapban, de előtte rendesen ettem, fehérje bevitel is megvolt+ creatin(fehérje) tablettákat is szedtem, most augusztus elején fogom újra kezdeni,szóval akkor tudtok ajánlani valami étrendet? heti 3-4x kondizom.+akkor mellette futnék is.Jah és alkoholt nem igazán iszok mostanában. Köszönöm még 1x a válaszokat!
2011. júl. 30. 15:37
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!