Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csokidiéta. Ki próbálta már?...

Csokidiéta. Ki próbálta már? Sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam,hogy létezik ilyen diéta is.Kíváncsi vagyok rá...
2011. júl. 30. 11:33
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
86%

nagyon jó ötlet! a csokiban megvan minden ami a szervezetnek kell, úgymint vitaminok fehérjék ásványi anyagok stb...


újabb kamu diéta, olyan embereknek akik erre fogékonyak. kényelmesen gyorsan, várom a csipsz diétát

2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én felfedezem az ápdét szőrös kandúrmacska diétát... a lényeg, hogy csakis puszta kézzel csakis az utcán csakis kandúr macskát szabad ott helyben nyersen megenni!

Ettől is fogynának az emberek nem csak kgban hanem számszerűleg is mert amire egy ember elkap egy macskát, és rászánja magát, hogy nyersen megegye addig éhenhal. Tök jó diéta, szerintem kb annyi értelme van mint a csokidiétának.

2011. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi...én sem hiszem hogy lelehetne vele fogyni...egyszerűbb a sport+gyümi+zöldség.ennyii
2011. júl. 30. 11:54
 4/11 bix ***** válasza:
frutti: teljesen jogos, és végre hatékonyan működne a természetes szelekció
2011. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem kamu. Ismerek olyat, aki napi 1 táblacsokit evett, és lefogyott, közben semmi baja nem volt. Kb. 1 hónapig csinálta ezt.
2011. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ja, a sok kis életképtelen egyed azonnal behalna :)
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

ma 12:02

Ő sem azért fogyott, mert konkrétan csokit evett, hanem azért a napi 1 tábla csoki nem fedezi a napi kcal szükségletet (ezen kívűl kb nincs benne semmi, amire a szervezetnek szüksége van, egyszerűen élvezeti cikk), de ennyi erővel ha napi 2 vattacukrot eszünk, és semmi mást, azzal is lehet fogyni. Az már más kérdés, hogy milyen hiánybetegségek alakulnak ki, az izomveszteségről ne beszéljünk...

2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En a csokit talicskastul szeretem enni. Nekem nem lenne eleg a dietaban leirt "egyel 1 kocka csokit" dolog. Avval meg nem fogynek le.
2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha talicskástól eszed az hatásosabb :D kell a vas a szervezetnek :)
2011. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bix ***** válasza:
úgy a jó ha ki se csomagolod. a héjában van a vitamin...
2011. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!