Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rádiófrekvenciás zsírbontást...

Rádiófrekvenciás zsírbontást eredményesnek találta aki próbálta?

Figyelt kérdés
Egy alkalommal mennyit lehet fogyni ? Érdemes egyáltalán kipróbálni?
2011. okt. 15. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként tudom ,hogy most kapni fogom az osztást,hogy inkább emeljem meg a seggem és mozogjak. Mozgok és fogytam is vele ,de ezek az utolsó kilók nem akarnak lemenni és ettől elmegy az önbizalmam.Nem vagyok kövér ,csak a hasamon van egy kis felesleg,ami elkedvetlenít ,h bármennyire törekszek nem javul
2011. okt. 15. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
A pénztárcád biztos vékonyabb lesz
2011. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(meg kéne már tanulni, hogy verítékes meló nélkül nincs fogyás...és akkor nem akarnának nektek eladni minden szart.)
2011. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

működik, én nap mint nap rádióhullámokkal érintkezem, és kimondottan alacsony a testzsír%-om.

ha érdekel valami a témával kapcsolatban, kérdezz.

2011. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Én láttam a multkor mélytengeri radarral bemértek egy bálnát

és mire a búvárok leértek angolna lett belőle.

2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jót röhögtem ,köszönöm.a "Nem érdemes kipróbálni." -válasz is bőven megfelelő ,ráadásul fele ennyire primitív és lekezelő.
2011. okt. 15. 17:48
 7/7 demeve ***** válasza:

Imádom a sok hozzánemértő válaszát, akik csak azért írogatnak be, mert baromira unatkoznak, és tele vannak cinikus butasággal, amit nem győznek levezetni.

Én viszont azért is leírom mindenhová, hogy saját tapasztalom van a témában, anyukám volt az alany pontosabban, és neki iszonyat sokat segített.


Amióta az eszemet tudom, nem volt ilyen lapos a hasa. De ehhez azt is hozzá kell tennem mindig, hogy neki laza szerkezetű háj volt a hasán, a kötöttebbek nehezebben tűnnek el. Érdemes kipróbálni, de nem szabad egyedül erre építeni, kivéve, ha csak 1-2 számot akarsz karcsúsodni. Akkor tökéletes az eredmény, a zsírréteg masszivitásától függően pedig testrészenként rá kell szánni úgy 6-12 kezelést. Kevesebbel a felszíni narancsbőrt lehet eltüntetni csak (bár van, akinek csak ez a cél).

2012. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!