Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért megyek folyton vissza...

Miért megyek folyton vissza addig?

Figyelt kérdés

6 hónapja elkezdtem diétázni, és hetente több alkalommal tornázni. 72 kiló voltam, és szerettem volna valamennyit leadni, mert amikor 3 éve összeköltöztem a férjemmel 55 voltam.

Ésszerűen és lassan akartam csinálni, így csak a cukrot és a lisztet vontam magam magamtól, de azt se teljesen. Próbáltam minnél kevesebb szénhidrátot enni, meg úgy alapból mindenből, és ha éhes voltam, inkább gyümölcsöt ettem. Lemontam a kenyérről, és hónapok óta nem ettem csokit.

Szép lassan le is mentem 66-ig. Ott megállt pár hétre, és hiába edzettem többet, ettem kevesebbet, sehogy sem akart megindulni. Csak akkor mozdult el a mérleg nyelve, ha egész nap nem ettem semmit, de ha újra ettem, ment felfelé, majd 66-nál megállt. Hiába próbáltam bármit, onnan nem tudok lejjebb menni, mert mindig visszamegyek addig. Hogyan tudnék onnan elindulni? Nem szeretnék éhezni, mert tudom, ha azt teszem, amint picit többet eszem, azonnal visszajön. Inkább az életmódomon változtattam. Hetente kétszer járok aerobikra, és 2-3 alkalommal futok.

Szeretnék még pár kilót fogyni, mert egyre jobban érzem magam így, és a férjem is imádja, hogy leadtam hurkáimat. Annyira jó érzés, hogy már néhány régi ruhám rám jön. Segítsetek, lécci!


2011. júl. 31. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Eltudnám pontosan mondani, mit csinálj de nem fogom, mert megint megkapom, hogy én hülye testépítő sz4r vagyok...


Így csak egy dolgok javaslok: próbáld jobban, a hiba ott van majd kiszúrja a szemed. Elsőnek a kajámat bírálnám felül majd hatásosabb végeredmény érdekében az edzésemet.

2011. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jól csinálod, ne hagyd abba!

Hasonlóval próbálkozok: naponta egyél többször, de keveset és lehetőleg ugyanabban az időpontban. Ebéddel bezárólag ehetsz bármit:

- szénhidrát, (kenyér, tészta, de süti semmi)

- fehérje (állati=husi,tejtermék és növényi is),

- zöldség, gyümölcs.

Délután hagyd el a szénhidrátokat, attól kezdve már csak fehérje és zöldség, gyümölcs. A fehérjét egy evésen belül ne keverd, vagy állati, vagy növényi eredetű.

És lehetőleg naponta mozogj, ha mást nem, minden nap fuss, vagy intenzíven gyalogolj.

Ezzel a módival másfél hónap alatt 5 kg-ot adtam le, pedig a testmozgásom csak napi 5 km intenzív gyaloglás.

2011. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenned a hurkáid jobban vagy így mi kell még az izom nehezebb a zsírnál ezután még pár kiló fel is mehetne izomból akár.
2011. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!