Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm és 65kg vagyok és a...

173cm és 65kg vagyok és a hasam körül van csak zsír, természetesen én is kockahasat akarok. Az alábbi étrenddel, diétával lehetséges lesz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem diétázni, nem nagyon csak módjával. Kihagytam az étrendemből a fehér kenyeret, az édességeket a cukros üdítőket, a zsíros húsokat és egyéb felvágottakat,( és persze alkoholt és cigarettát). Nagyjából puffasztott rizset,búzát, rozs kenyeret, fehér húsokat, és sok-sok szénsavmentes vizet iszok. Ez mellett futok heti 3-5 ször. Ezzel akár kirajzolódhatnak a kockáim 6 hónap alatt ?
2011. aug. 1. 11:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és szeptembertől kezdődnek az edzéseim+konditerem. És ha valaki tud egy konkrét étrendet küldeni annak nagyon örülnék. Köszi.
2011. aug. 1. 11:07
 2/4 anonim válasza:
fiú vagy?
2011. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi ez kimaradt :D
2011. aug. 1. 18:46
 4/4 anonim válasza:

A kocka has nem csak kaja függő, hanem főleg torna függő.

az én kisebbik unokám csak 14 éves lesz de egy éve már kocka hasa van. De egy-szuszra megcsinálja a 100 fekvőtámaszt és a felülést is úgy, hogy a lába lent van a keze kinyújtva és egy-egy 1kg súlyzót szorongat közben.

8 kocka számolható a pocakja helyén!!


Még valami az unokám nem kövér, viszont egy zabagép, mindenevő amit csak lát, megeszi. Vigyáznom is kell reá, ilyen tekintetben,- így nem kövér de nem is sovány klassz izmos lett.

2014. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!