Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó magasság és testsúly,...

Jó magasság és testsúly, illetve mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Magasság: 183 cm

Súly: 80-82 kg

Kérdésem: Hogyha nemis jó a testsúly van 1 problémám.A testalkatomat megfelelőnek tartom, de az arcom kicsit pufi.Mit tegyek???Van valami módszer amivel le lehet fogyasztani???Kérlek titeket, hogy értemes válaszokat adjatok, előre is köszönöm!

14/F


2011. aug. 1. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért pufi az arcod mert még "gyerek" vagy,majd 20évesen már biztosan "szálkásabb" lesz
2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 éves korban ez elég daginak számít, mivel akkor még nem olyan magas a tesztoszteron szinted, hogy túl sok izom legyen rajtad....

Az arcod meg azért pufi mert te magad is pufi vagy. Ilyen egyszerű

2011. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbinak üzenem hogy: A testalkatom normális és hogy csak az arcom pufi...És ez nem az én véleményem, ezt mások mondták.
2011. aug. 1. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet
2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pufi arcom volt, de fogytam 13 kilót a normális súlyomból 166 cm hez voltam 58 kilo. Most 45 vagyok, és az arcom még minig elég pufi.. szerintem ez genetikai kérdés. (jah, és elég rendesen zsírból fogytam, azóta minden izomrostom, és inam látszik..)
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!