Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt letudok adni 6...

1 hónap alatt letudok adni 6 kg így? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
1-jétől megkezdem a konditerembe járást. Minden hétfőn, szerdán, pénteken és esetleg szombaton is eltöltenék 3-4órát + kedden és csütörtökön sport hobbim van. Szerintetek így letudnék adni 6kg-ot?
2011. aug. 1. 22:42
 1/4 anonim válasza:
100%
ha nem zabálsz mellette simán!:)
2011. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3-4 óra? Mi vagy te profi wazze? 1,5 óránál eszedbe ne jusson többet súlyzóval edzeni.
2011. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:
100%
3-4 órát intenzív edzéssel? azt megnézném... persze ha ebből 2-3 órát csak ténferegnél akkor rendben, de kétlem hogy akár egy teljes testes edzést megfelelő intenzitáson végig tudnál csinálni. 1-1,5 óra bőségesen elég, ha megfelelően vannak összeválogatva a gyakorlatok, az ismétlésszám és a súly elpusztulsz ennyi idő alatt is.
2011. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Futógép, evezőpad, felülések, szobabicikli, hát izom erősítő, belső/külső comb, karok - ezekre gondoltam és se perc alatt elmegy az a pár óra, már voltam így konditeremben csak abba kellett hagynom időhiányosság miatt. Amúgy köszönöm mindenkinek a választ, felpontoztam mindenkit:)
2011. aug. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!