Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok kb.20-25kg-t, a...

Ha lefogyok kb.20-25kg-t, a bőröm lógni fog nagyon?

Figyelt kérdés
17/f
2011. aug. 1. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy csinálod... ha lassan, helyes táplálkozással, sporttal, akkor nem... Én is lefogytam közel 20 kilót, még 10-et szeretnék, a bőröm egyáltalán nem nyúl meg sehol, de én ezt egy éve alatt értem el, napi szintű sportolással :)
2011. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha hirtelen, 3-3,5 hónap alatt? Akkor lógni fog, de idővel visszahúzódik?
2011. aug. 1. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy csináltad? Mi a titkod? :)
2011. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha hirtelen, akkor 1000000%, hogy meg fog nyúlni, vagy csak esély van rá?
2011. aug. 1. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem 1000% :) Főleg, hogy fiatal vagy, de én a helyedben nem csinálnám :) Nincs itt semmi titok, egészséges étkezés, sok sport :)Ugyan nem 3 hónap alatt fogsz lefogyni tőle, de hosszútávon kifizetődő...
2011. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyik barátom 3 hónap alatt szabadult meg 20-25 kilótol ugy hogy nem evett egyáltalán kenyeret és csak kevés szénhidrátot, azt is ebédig csak, ebéd után pedig fehérje, zöldség. Persze mellette szinte minden nap lejárt kondizni, focizik és fut is, és tényleg nagyon szép eredményt ért el, és nem lóg a bőre.

Sok sikert !! :)

2011. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: én másfél hónap alatt fogytam 10 kilót, majd a következő kb 4 hónapban még 10-et. Nekem sosem lógott a bőröm. Bár ez kevésbé gyors ütem, mint amit te írtál.
2011. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4hónap alatt fogytam 22kg-ot,nem nyúlt meg a bőröm,egyedül csak a mellem lett plötyibb,de azon segít majd a szilikon,de ez téged nem fegyeget:) Mondjuk én minden nap sportoltam egy órát.
2011. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!