Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok lógni fog a bőr? :S

Ha lefogyok lógni fog a bőr? :S

Figyelt kérdés
163 cm vagyok perpill 65 kg. régebben 73 voltam, és sporttal és "normális" diétával fogytam. Úgy 55-58-ra szeretnék fogyni, de félek hogy lógni fog a bőr:S.
2010. febr. 23. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen,sajnos :( én is 73 voltam,most 55 vagyok,de eléggé lóg rajtam a bőr :S de sporttal sztem megoldható,hogy feszes legyen :)
2010. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom 110-ről fogyott 70-re, sporttal. SOsem mondta volna meg senki, hogy előtte gurult. Nem lógott a bőre, és általában ha az ember nem valami beteg, drasztikus fogyókurát végez, hanem mozog, akkor nem jellemző, mert lassan fogy, és könnyebben regenerálódik.
2010. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
HA fiatal vagy, és elég rugalmas a bőröd akkor egyáltalán nem biztos hogy lógni fog.Pl.rengeteg nőnek a terhesség meg sem látszik a pociján
2010. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, remélem akkor még időben észbe kaptam:)
2010. márc. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!