Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugyanazt eszem mint eddig...

Ugyanazt eszem mint eddig csak kevesebbet és ha mellé sportolok akkor tudok fogyni?

Figyelt kérdés
szendicset , csirkehúst , mogyorót , dinnyét ilyesmiket ettem eddig
2011. aug. 2. 22:57
 1/3 bix ***** válasza:
mennyivel kevesebbet, mit sportolsz meddig, és az a kevesebb mennyivel kevesebb mint a napi igényed? végülis fölösleges ilyeneket kérdezni mert ha tudnál rá válaszolni akkor nem születhetett volna meg ez a kérdés... szóval próbáld ki, meglátod. ha nem sikerül akkor a kajád a ludas vagy a mozgás nem elég intenzív és hosszú
2011. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha normálisan étkeztél eddig, csak túl sokat ettél, akkor kisebb mennyiséggel és sporttal tudsz fogyni.

Ha az étkezésed eddig nagyrészt fehér kenyérből, sült krumpliból, zsíros dolgokból, műkajákból állt, akkor ha ezekből kevesebbet eszel, attól még nem fogsz lefogyni. Max. nem, vagy csak lassabban hízol.

2011. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Heerast válasza:

Az előző válaszokat osztom. Igazuk van. Attól függ mit ettél eddig. Pl. ha eddig reggelire bevágtál 4 szelet bundás kenyeret, de most csak 3-at vagy kettőt, akkor nem fogsz. Olajos és eleve kenyér.. Normális ételeket fogyassz. Én nem azt mondom, hogy nem fér bele a kedvenced, de egy tényér után tudj megállni. Én is így vagyok a túrótortával. Éppen diétázom, de ha sütünk mindig megeszek egy-egy szeletet. Nem is megy a diéta kárára, mert nem rögtön az egészet falom fel.

Szerintem te is csinálhatod így, de ne mindennap legyen hízlaló kaja. www.kcal.hu tanulmányozd az oldalt és hamar rájössz mik azok amikből többet ehetsz, vagy mik azokat amiket kerülj. :D

2011. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!