Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kellene, (10 kg-ot,...

Fogynom kellene, (10 kg-ot, de nem sürgősen) s testmozgásként arra gondoltam, hogy mindennap táncolok egy órát. Jó gyors zenére. Vajon hatásos lehet? Esetleg próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Persze, figyelek az étkezésemre, változtatni fogok. Tudom, hogy mozgás nélkül nem megy, de futni vagy aerobikozni utálok. Nyáron az úszást kedvelem, ilyenkor nehezen szánom rá magam.Biciklizni a szabadban szeretek, de nem hidegben. Tornázni vagy edzőterembe eljárni rendszeresen sajnos nincs pénzem.Ezért gondoltam a táncra.Itthon művelhetem, s nem kell hozzá semmi. Vajon fogyaszt?
2011. nov. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
jó mozgás, persze, de többet érne egy teljes testes edzés ami legalább a fő izomcsoportjaidat stimulálná. mondjuk 2-3 naponta lehetne ezt, a többi nap pedig tánc.
2011. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen edzésre gondolsz? Edzőteremben? Vagy futásra?
2011. nov. 6. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
zumba mint tánc+ jó diéta nekem bevállt!
2011. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

izomstimulációhoz, hogy még jobban megelőzd az izom vesztést, sajátsúlyos edzéseket alkalmazz, vagy súlyzós edzés.

saját súllyal mondjuk pár széria fekvő támasz, hasprés, hátizom erősítés és guggolás már jó hatással lesz.

2011. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!