Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne de nagyon gyorsan...

Fogynom kéne de nagyon gyorsan drasztikusan?

Figyelt kérdés
már nem tudok mitcsinálni rendszeres mozgás nem hoz eeredményt. és belátható gyors időn belül szeretnék 10-ink 15 kg minuszt. ha naponta csak egyszer eszem azis ebéd, akk hány hét alatt sikerül?
2011. nov. 5. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi, mert szétcseszed az anyagcserédet.

Egyél naponta ötször legalább, mozogj sokat (tehát futás, aerobik, úszás, bármi, ami tényleg terhel) és figyelj oda, hogy keveset egyél, illetve arra is, hogy mit.

Pörköltből hiába eszel kevesebbet, ha gyümölcsből háromszor annyit ehetnél, mégse híznál.


Ésszel kell, nem erőből.

2011. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tartom jó ötletnek ezt a drasztikus fogyókúrát. Mert a szervezetedtől olyan tápanyagokat vonsz meg amik szükségesek. Amint elkezdenél újra rendesen kajálni a plusz kilók visszamennek rád de lehet hogy még több is.
2011. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az is elég lenne, ha változtatnál valamit az étrendeden. Írd le miket eszel, iszol egy nap.

Csak egy példa.. Én évekig mézzel ittam a kávémat, nagyon jó íze van, nemrég elhagytam mert nem volt pénzem mézet venni, és elkezdtem áttérni a cukorra. Ugyan a kalória tartalma magasabb a cukornak, de mivel édesebb, kevesebb is elég a kávémba, és észre sem vettem, úgy fogytam 1,5 hónap alatt 3 kg-ot.

2011. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel SOHA nem fogsz lefogyni, csak tovább hízol. Tök mindegy, mit szeretnél.

Ötmilliószor el lett mondva, le lett írva, mi hoz eredeményt. Fogadok, hogy egyszer sem próbáltad ki.

2011. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!