Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél többedszer járok tornázni, annál fáradtabb leszek tőle? Nem edződni kellene?

Figyelt kérdés

Az intenzitás változatlan, már első órán is meg tudtam csinálni a gyakorlatokat.

Túl se hajtom magam, van szünnap a tornák között.


2011. aug. 3. 08:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
szar az étkezésed
2011. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném.
2011. aug. 3. 09:19
 3/17 bix ***** válasza:
leírnád hogy mit eszel és mit sportolsz? hamagnemsértelek....
2011. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"Azt nem hinném." én se hiszem, hanem 100% biztos vagyok benne ;)
2011. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

R előtt (7-kor): kb. 1,5 dl gyüm.lé (friss)

R (1 órával később): kenyér (sosem fehér), felvágott (legtöbbször spanyol sonka, a zsírt leveszem, vagy téliszalámi, azt tudom, hogy zsíros), ubi, paradicsom, paprika

E 1 körül: kis adagot rendelek, de a mennyisége szerintem elég egy nőnek, 500 kcal alatt, rizs + valamilyen hús (legjobban a csirkét szeretem), vagy hús valamilyen zöldkörettel, vagy főzelék (azt én csinálom, kevés liszttel) karajjal, esetleg rakott zöldség (zöldség, rizs, darált hús, tejföl, sajt), ritkán rántott zöldség rizzsel (arra figyelek, hogy tornás napon ne csak zöldséget egyek)

Du: gyümölcs

V (7-8 között, későn fekszünk le): rántotta párolt zöldséggel, görög salival, néha melegszendvics vagy szendvics, ha van maradék hús, akkor az salátával, sokszor valamilyen húsos leves sok zöldséggel.

Nem vagyok édesszájú.


Sport: heti 3X1 óra kardió, munka után, vacsi előtt.


169/69 nő, 35

2011. aug. 3. 10:08
 6/17 anonim ***** válasza:
vagyis, ha jól értem, amikor edzeni mész, akkor már órák óta nem ettél
2011. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha a gyümölcs nem számít, akkor valóban nem. De nem vagyok éhes, meg kellene erőszakolni magamat, ha enni szeretnék. 1-kor van ebéd, 5-kor torna. Épp csak odaérek munkahelyről, 5 perc késéssel beesek, lehetőség sincs rá, meg nem is kívánom.

Tegnap hoztam magammal "uzsonnát", de a hűtőben maradt, mert nem bírtam megenni.

2011. aug. 3. 10:25
 8/17 anonim válasza:
Szerintem azt is érdemes lenne leírnod, hogy egyáltalán mi a célod? Súlymegtartás, fogyás vagy "csak" a mozgás szeretete miatt tornázol?
2011. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bix ***** válasza:

hmm első körben megpróbálhatnád egy kicsit megemelni a ch-t mondjuk 1 órával edzés előtt pár puffasztott rizses "hamlett" ez a lapra préselt cucc pl beleférhet. nem igazán értem hogy ha tényleg ennyi a kajád akkor mi lehet a gond, bár ebből még simán lehet ugyanúgy 800 kcal is ami elég kevéske.


nekem egyértelműen túl alacsony szénhidrátnak tűnik a kérdés, vagy nem alszol eleget. nem érzed magad dekoncentráltnak, nem alacsony a vércukrod ilyenkor? más tippem egyelőre nincs...

2011. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Célom: elsősorban nem hízni tovább, másodsorban, ha sikerülne, kicsit fogyni.

Ahogy számolgattam, 1700-2000 kalória között vagyok naponta, súlytartáshoz az orvosilexikon.hu 2000-ret adott ki, fogyáshoz mozgással 1700-at. 1700-at akkor tudnám minden esetben tartani, ha lemondanék a gyümölcsléről és a gyümölcsről, esetleg csökkenteném a vacsorát.

Köszönöm a tippet, megpróbálok egy kevés szénhidrátot enni 4 körül.

2011. aug. 3. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!