Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevès idom van ra....

Kevès idom van ra. Megcsinàljuk egyutt? (:

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 èves làny vagyok. Tudom most azt gondolod màr megint egy hulye p*csa ir ide aki 40 kilos ès fogyni akar(: Ez most nem igy van(: 167cm 65 kilo vagyok, nem hangzik soknak,de meglàtszik rajtam,leginkàbb a felso testemen. Probàlkoztam sok fajta dietaval. elhagytam a lisztet,cukrot,meg az ilyen buz*sàgokat... tobb kevesebb sikerrel, sikerult is fogyni.. rengeteget mozgok mindig is sokat mozogtam, vekony voltam de kb fèlève feljott ràm a kilo.azota nem megy le... Most a segitsegeteket kernem,kb van 3 hetem h 5-6 kilotol megszabaduljak. Valamifèle diètàt,ès mozgàst tudnàtok tanàcsolni nekem? valamilyen interneten megtalàlhato othoni tornàra gondoltam ( nem valami punc* nyitogato semmit mondo gyakorlatra gondolok) meg esetleg ha neten talàlna nekem valaki valamilyen etrendet,amivel nem eheztetem magam,es hatasos is megkoszonnem. vagy ha nem is a neten,akkor legalàbb ti leirhatnatok nekem 1-2 napi etrendet,hogy legyen valami kis kezdo loketem (: egyèbkènt napi 3-4 liter folyadèk lemegy alapbol (: elnezest h hosszu lett,es nincs ekezetem se.

nagyon megkoszonnem ha nem hurrognatok le h miert most kezdek el dietazni. Probaltam mar h nem ettem szenhidratot ,jo is volt, meg stb stb Koszonom h vegig olvastad (: Udv.


2011. aug. 4. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen már szerintem elkezdhetsz ésszel diétázni...

Elsőnek nézzük a kaja részét:

A te kcal felhasználásod a későbbi edzéstervet követve olyan 2346kcal... ebből vonjunk le 500-at megkapjuk mennyivel kell diétáznod. Ez a szám kerekítve legyen 1850kcal. Étrended nem fogok neked írni, csak felvázolom a helyzetet...

Úgy kell összeválogatni a kajádat, hogy reggelire jusson a legtöbb szénhidrát és fokozatosan csökkenteni a nap során, vacsira már szinte semmi ch nem kell (kivétel egyedül az edzés utáni kaja mert oda gyors felszívódású ch és fehérje kell, napközben jobb a ch alacsony gi-ű ételekkel bevinni) fehérje pedig pont fordítva legyen, tehát reggelire alig alig vacsira meg szinte csak azt.

Kajaválogatás közbe arra figyelj, hogy te esetedben a 130g fehérje kbre meglegyen egész napra nézve.

Itt az oldal amibe kajákat válogathatsz: [link]

Csinálj komplett tervet írd le egy papírra, ha tutira akarsz menni naplózd is mikor mit ettél és abba mennyi kcal/ch/prot/zsír van, 5-6 étkezés legyen meg.

Ha már mindent kipróbáltál de mégsem mozdul egy idő után a mérleg vezess be egy egy csalónapot: [link]


Nézzük az edzés részét:

Legtutibb ha veszel 1 tárcsás kézisúlyzót a hervisbe kb 4eFt szokott lenni. Ha nem akkor maradnak csak a saját testsúlyos gyakorlatok, mindenből nyomj le 2-3 szériát annyi ismétléssel amennyivel be tudod fejezni a teljes edzést. Pl.: tudsz nyomni 20 fekvőt max... akkor ne annyit nyomj hanem csak 3x13-14-et.

Itt a gyakorlatok:

- hasprés

- lábemelés

- tolódzkodás

- húzódzkodás (szűk/széles fogású)

- fekvőtámasz

- guggolás

- kitörés

- törzsemelés

2011. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha, meg futni sem ártana mellé, minden nap kb. 40-45 percet. :)
2011. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt :D jól van megint alig aludtam... nézzétek el :)
2011. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Heerast válasza:
Szia én is hasonló cipőben járok, csináljuk együtt? :D
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ssup ***** válasza:
Szia nekem írhatsz e-mailt ha akarsz.
2011. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat (: es utolso elottinek: aha ha gondolod (: dobj meg egy privattal.
2011. aug. 5. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!