Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpelyhet mivel eszitek...

Zabpelyhet mivel eszitek reggelire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 16:17
 1/10 anonim válasza:
62%
Esetleg kanállal próbáltad már?:DDDDDDDD
2011. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én egy felkarikázott banánnal és sok fahéjjal :)

egyébként meg kevés vízben, és tejben főzöm fel

2011. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
forró vízzel édesítővel. ha van itthon akkor szeletelek bele almát vagy áfonyát.
2011. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtba beáztatom, teszek hozzá barackot, és meghintem fahéjjal. 5 perc alatt kész. Isteni. :)
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aktuális kedvenc: vízzel mixelt proteinturmixszal keverem össze, aztán be a mikróba, amíg finom, meleg, édes kása nem lesz belőle. :)


Isteni finom, kár hogy nem lehet egész nap ezt kajálni... azon jár az agyam, hogy zabpehely vagy más szénhidrát nélkül hogy lehetne ezt az ízt és állagot elérni, hogy tolhassam vacsira is...

2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha ha köszi :D

Amúgy ti nagyszeműt szoktatok enni?

2011. aug. 5. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Néha megfőzöm, de inkább nyersen szeretem.


Általában csinálok belőle müzlit. A natúr zabpehelyhez (kisebb fajta) keverek friss gyümölcsöt, egy teáskanálnyi natúr magot (pl. napraforgómag vagy lenmag, esetleg kókuszreszelék) és hozzá joghurt. Ha nagyon savanykás a gyümölcs, egy pici mézet teszek még bele, de lehetőség szerint kihagyom.

2011. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az aprószemű jobban bejön.
2011. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tej
2011. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hú ennyi fajtát éltemben nem láttam és nem is gondoltam volna én fogom rakok rá tejet megmelegítem és megeszem :D
2011. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!