Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire vízben meg kell...

Reggelire vízben meg kell főzni a zabpelyhet?

Figyelt kérdés
1 doboz natúr joghurtba szoktam tenni egy fél marék zabpelyhet, de nem szoktam megfőzni előtte. Meg kéne?
2011. szept. 21. 08:26
 1/9 bix ***** válasza:
100%
én nyersen eszem mindig.
2011. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha joghurtba teszed akkor szerintem nem kell főzni előtte. Csak akkor ha kásának készíted.
2011. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem főzöm joghurttal és túróval keverem össze:))
2011. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak ha zabkásának akarod akkor kell megfőzni,ha joghurtba,túróba,tejbe teszed akkor nem. :)
2011. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (:
2011. szept. 21. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha kását csinálsz,azt is csinálhatod tejjel.
2011. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
valamikor én is joghurtba teszem valamikor meg zabkásaként forró vizet öntök rá. ez csak épp kedv kérdése. na meg ha valaki nagyon ukacoskodik a kalóriákkal akkor a vizes verzióban kevesebb van :)
2011. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
személy szerint úgy csinálom, hogy először megpirítom picit a zabpelyhet, öntök rá kis vizet, aztán meg felöntöm tejjel, felfőzöm, teszek bele fahéjat, kókuszreszeléket és egy felkarikázott banánt, hát valami mennyei! :))
2011. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
főztem már tejben is, vízben is. ha tejben csinálod az ugye + kcal, ha vizzel akkor kevesebb kcal lesz.
2011. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!