Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kis fogyás, kis izmosodás,...

Kis fogyás, kis izmosodás, mit javasoltok? KATT részletekért

Figyelt kérdés

Szóval egy 20 éves srác vagyok, 182cm, 78kg. Nem érzem magam kövérnek, de lenne pár dolog, amin változtatni szeretnék:


1. Hasból leadni jó laposra

2. Hasra izmosítani kicsit (de ez lehet összefügg az előző ponttal).

3. Úgy általánosságban karra, mellre izmosodni, erőnlétet javítani.


Amiket eddig kitaláltam:

- van haspadom, tolnám rendszeresen, előbb-utóbb csak meglátszik majd.

- van egy súlyzószettem is, ami pakolható súlyokkal rendelkezik (kézi, max 10kg-ig lehet pakolni).

- veszek egy futógépet és tolom rajta az ipart


Szóval szerintetek ezek így hatékonyak lennének, vagy mást kellene csinálnom, vagy kiegészíteni még vmivel esetleg (gondolok itt másmilyen mozgásra, étekzésre meg mit tudom én még mire).


Nem egy izmos állat szeretnék lenni, csak vmivel izmosabb (mert jelenleg 0 vagyok ilyn szinten). Kondiba nem akarok járni, mert nem lenne rá időm és mert csak.


Köszi előre is!


2011. aug. 5. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem (bár a gyúrásban nem vagyok otthon:)) elég lesz, a futópad főleg a lábadra, a súlyzókkal pedig különféle erősítő gyakorlatokat lehet végezni. Ha türelmes vagy, akkor meg fog az látszódni:) Bár a 10 kg-s súlyzó kissé kevésnek tűnik. Én 15-tel nyomtam amíg kondiztam, lány létemre.:D szóval szerintem szerezz be valami "hatékonyabbat". A fogyás és haslaposítás szempontjából pedig kell hasizmozni, viszont egészséges étrendet kell kialakítanod. Minimális fogyi sem árthat, bár szerintem az intenzív edzés elég lesz a néhány kilód leadásához. Hajrá:) Ha lesz eredmény, képet kérünk:DD
2011. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egykezes volt a 15 kilós? Asszem veszek akkor egy nagyobbat, milyet vegyek, egykezes, kétkezes esetleg? :D
2011. aug. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!