Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi duci tréning 2 Fannival...

Norbi duci tréning 2 Fannival DVD-ről van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Elkezdtem rá tornázni, 30 perces, és kemény edzés.Szerintetek mennyi idő múlva látható, vagy érezhető eredmény?(a súlyom elég nagy 95kg)Mondjuk sajnálom, hogy csak a fenékre, és a combra tornáztat, de gondoltam mozgáskezdetnek ez is jó!Köszi a válaszokat előre is!
2009. ápr. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dvd-t nem ismerem ,de én is Norbi-ra tornázok. Egy hét után már nem volt olyan nehéz ,és könnyebben is kaptam levegőt. Fogyni nem fogytam tőle mert alulműködik a pajzsmirigyem,/sajnos még nem sikerült beállítani/ de sokkal jobban érzem magam.
2009. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó dvd, de ha fogyni is akarsz és nem csak alakformálni, akkor cardióznod is kell
2009. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is arra tornáztam+ Kick box 2 re, és kb 30 kgt fogytam. Nem mondom hogy egy év alatt:) mert én kb 4 hónap alatt csináltam- igazi önkínzás volt, de megérte! Most 85 kg vagyok, és még 15öt akarok fogyni, és tuti hogy ezt fogom folytatni.Nekem bevált-nagyon jó!
2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző vok:) Annyit elfelejtettem hogy miután lefogytam nem maradt lógós a bőröm, sőt!Szóval totál csak ajánlani tudom! 18/L
2010. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! gratulálok a szép eredményhez! Szép napot!
2010. jan. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!