Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhattam ennyit?

Hogy fogyhattam ennyit?

Figyelt kérdés

A hónap elejétől kevesebbet eszek, és hogy fogtam vagy 2 kilót (8 nap alatt). keveset eszek, de nem fáj tőle a gyomrom, sőt nem is kívánom utána a kaját, közbe pedig azért mozgok. Komolyan nincs semmi bajom, ez baj vagy nem?

Lécci normálisan válaszoljatok.


2011. aug. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy rézse csak víz,és kiürültek a beleid. Általában fogyi elején gyorsabban peregnek a kilók,de ez csak nagyon kis %ban zsír.
2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez nagyrészt csak víz.
2011. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nálam is így volt.az elején örültem hogy milyen gyorsan fogyok,de aztán már csak heti 0,5-1kg között fogytam
2011. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én minden reggel fogyok kb. fél kilót. Ez a víz miatt van, ami a szervezetben leledzik.


A heti 1 vagy fél kiló fogyás a normális. Ez azt jelenti, hogy ez nem fog visszajönni. Ettől nagyobb mértékű fogyás nem tartós. Szerintem csináld így, ahogy eddig. Mértékletes evés, többször kevesebbet és hozzá mozgás.


sok sikert

2011. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az meg hülyeség hogy ha heti fél kilót fogy valaki nem jön vissza. Ha elkezd zabálni mint a fogyókúra előtt akkor ugyan úgy visszajön minden mint ha hetente 5kilót adtál volna le.
2011. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2011. aug. 7. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeség, de nem vettem számba, hogy most elkezd zabálni.


Csak szerintem, ha valaki kiéhezteti magát és egy hónap alatt lefogy 8-10 kilót, akkor az hamarabb vissza fog jönni, mert ki lesz éhezve.

2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!