Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a combomból?

Hogyan fogyhatnék a combomból?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincsen olyan hogy egy adott helyről fogyjak de mégis valami ötletet kérnék

A nyáron elkezdtem bicajozgatni le is ment rólam 4kiló(183centi 83kg 18/f vagyok) viszont a combom vastagodott gondolom oda izom ment fel

ami jó volt rám hosszu nadrág farmer az most szűk a combomon pedig kilókat tekintve fogytam

Most elkezdtem kevesebbet enni(mert eddig nem fogyózni akartam csak sportoltam és lement a fölösleg) így szerintetek fogok fogyni?

a bicajozást nem akarom abbahagyni mert szeretem de félek még vastgabb lesze a combom:)


2011. aug. 7. 19:39
 1/4 bix ***** válasza:

feszítsd be be, fogd össze a bőrt. mi van ott? izom? zsír?

diétás kaja mellett ha volt zsír is a combodon kizárt teljes mértékben hogy izmot pakoltál volna... ha igen akkor rossz volt a diétád, mert ahhoz kalória többlet kéne, a fogyáshoz ugye meg pont nem...

2011. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kemény mint a kő:D

de nem értem a hozzászólást

2011. aug. 7. 21:31
 3/4 bix ***** válasza:

a fogyáshoz kalória deficit azaz hiány kell. kevesebbet kell enni mint amennyit elégetsz.


az izom építéséhez több kalóriát kell enni mint amennyit elégetsz.


a kettő együtt nem fog menni. innentől nem értem a problémádat. nagyobb lett a combod? ez pasiként trauma? nem tudom én soha nem akartam volna izmot leépíteni... de ha izomból akarsz fogyni mert a combodon nem igazán van zsír, akkor minimál szénhidrát és no mozgás. akkor kipakolja a glikogén raktárakat a szervezet, és csökkenni fog a méretük...


bár ezt soha nem javasolnám, én inkább az izmok pártján állok, ez magában is merénylet lenne...

2011. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értelek köszi a választ
2011. aug. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!