Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kockahas titka? hogyan...

Mi a kockahas titka? hogyan lehetne kocka hasam?

Figyelt kérdés
Ha kicsit rossz témába írtam elnézsét ! :)
2011. aug. 7. 23:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
60%

00:37 vagyok

énis egyet értek 00:24es hozzászólással! a has csak addig lesz izmos,és kockás ameddig edzel, tapasztalataim szerint pár nap alatt visszaáll a rendes formájába,ha abbahagyod:/ bár szerintem megéri a nyári hónapokban kockahasat megtartani:) egy idő után úgyis unalmas és monoton lesz az állandó edzés,és abbahagyod. bár én nem kételkedek az akaraterődben:))

2011. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze h addig marad úgy amíg vki folyamaosan edz. Mit vártok? H megcsináltok 2 edzést és életetek végéig olyan marad?? lol

egy profi sportoló is pl akinek tökéletes alakja van, ő is elhízik/izmost veszít stb ha felhagy az edzéssel.

2011. aug. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Helyi zsírégetés NINCS!!44!!!négy!!!!

Hiába hasazol nem lesz kockás hasad. Alacsony testzsírszázalék kell hozzá, vagyis diétázz és sportolj.

De ha le se sz4rod amit írok akkor annyit tegyél meg, hogy pont amennyi hasgyakorlatot megcsinálsz annyit csinálj alsóhátra is, mert ha gyenge a hátad és erős a hasad és meghúzod akkor az k*rvára fáj.

2011. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Nálam nincs tervben, hogy egyszer is abbahagyjam a tornát, az edzést, a reggeli felüléseket. Nincs az a pénz, mert imádom csinálni, mert jobban érzem magam, mert az edzésnek ugyanolyan szükségletnek kellene lennie mint az evésnek. Gondold végig egy napod, ha unatkozol, tornázz. És már is csináltál valamit önmagadért, a testedért. Ha arra kell gondolnom bármikor is abba kellene hagynom a mozgást. :S Akkor kész... nem bírnám. Már próbálok terhes tornát is keresgélni, ha teherbe esnék akkor is tudjak mozogni. Nekem így teljes a napom ha minden nap picit mozoghatok. De még rengeteget kell fejlődnöm. Nincs annál jobb érzés, hogy érzed izmos vagy. Teljesen más a tartásod. És kitartóbb vagy. :) Jobb ember leszel. :) 27/L
2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A kockás hashoz semmilyen edzés nem kell. Alacsony testzsírszázalék kell hozzá. A legtöbb kockás hasú embernek ez genetikai adottsága, nagyon kevesen vannak, akik hajlandóak és képesek egész évben precízen és pontosan diétázni, hogy ne szaladjon el a zsír. És itt tényleg olyan alacsony testzsírról beszélek, amit egy hízékony embernek szinte lehetetlen tartani huzamos ideig. 8-9%-nál kezdődik a jó kockahas. Egy átlagos ember ha oda is figyel a kajálására és eljár edzeni, 10% alá nem gyakran kerül.

Persze nem lehetetlen, de egy életformát kell kialakítani hozzá.


Tehát a kockás hashoz nem kell edzés. A szép, izmos kockákhoz bizony kell. Én nem viszem túlzásba, heti 1-szer edzem hasra nagyjából 3/4 órát. Elég hízékony vagyok, így csak a diétáim végén látszik szépen 6 kocka, meg amíg kedvem van tartani. Általában 1-2 hónap alatt megunom. :D


Amúgy rájöttem, hogy a kockás hasnak semmi értelme. Semmitől sem leszel különb tőle, és a tinilányokat leszámítva a kutyát sem érdekli. Persze nem kell sörhasat növeszteni, de egy nagyon jó formát lehet tartani (12-13% testzsír) egész évben és akkor beleférnek a sörözések, pizzázások is néhanapján, nem csak a csirkerizs zöldséggel.

2011. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mindenki hasznos és érdekes dolgokat írt ment a zöld pacsi :)
2011. aug. 8. 14:10
 17/17 rokkerboci válasza:
menj minecraftozni:D
2012. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!