Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan edzhetnék úgy, hogy...

Hogyan edzhetnék úgy, hogy homokóra alakom legyen?

Figyelt kérdés

Tudna nekem abban segíteni valaki, hogy a derekamat hogyan tudnám hatékonyan karcsúsítani? Sajnos nincs szép alakom. Amolyan alma típus vagyok, de mégsem, mert az alma típusú nőknek nagy hasuk van, de nekem nincs. Csak olyan egybefüggő a felsőtestem, és ezen szeretnék változtatni. Mindennap tornázok felülést, és az oldalamat is edzem, de nem látok semmi változást a centin. Sőt hónapokig hulahoppoztam, az pár centit levitt, de egy idő után megállt a karcsúsodás.

Esetleg van valakinek erre valami jó tippje, vagy törődjek bele, hogy ilyen alakom van?

Köszönöm előre is.


2011. aug. 8. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha genetikailag ilyen a tested, akkor nem tudsz mit tenni. Nekem van fölöslegem, de úgy is nagy a különbség centiben a derekam és a csípőm között. Szóval ez tutira alkati kérdés. Igazából az arányokat sem lehet elhízni, vagy elfogyni, nekem arányosan nő és csökken a derekam és a csípőm, ha fogyok, vagy hízok.


Egyébként ha ettől eltekintve nem vagy elhízott, akkor pont ugyan olyan csinos lehetsz, mint bárki, akinek homokóra alakja van!

2011. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs már felesleg a derekadon, akkor nem fog lejjebb menni, mert ilyen az alkatod, a csontozatod.


Ha úgy érzed még van ott egy kis zsír, diétával tudod levinni. Az edzés ehhez kevés.

2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várok még válaszokat. Hát, lehet, hogy tényleg nem tudok változtatni rajta. Ne értsétek félre, van azért kis hasam, meg nem vagyok vékony, csak azt látom, hogy bármit, és bárhogyan teszek, nem vékonyodik a derekam. De fogyni fogyok. Valami ilyesmi alakom van, mint a szőke hajúnak: [link]
2011. aug. 8. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

genetikán nem tudsz változtatni, tény.

de azért érdekességképpen megnézheted milyen az alakod alacsony testzsír mellett. hmm.. szálkásító étrendről olvashatsz eleget, nem feltétlen írnék túl sokat. mert ugye ezen múlik a testzsírod, és nem a hullahopp edzésen.

a másik, hogy kipróbálhatnál még a szálkásítás előtt keményebb has-hát (tehát törzsmerevítők) edzést, és utána veszel vissza a bevitt energiamennyiségből.

így pár hónap alatt (vagy több-pár :) még erősebbé teszed ezeket az izomcsoportokat, aztán nekikezdesz a zsír eltüntetésnek, és meglátod milyen lesz a vége. tipp, hogy testzsírt nézz, meg mint jól csinálod "centit" és ne kilókat. de ezt se görcsösen, mert gyors változás nincs a testen, legfeljebb ha rosszindulatú. úgyhogy szerintem kísérletezz :)

2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged, megpróbálok minden tanácsot megfogadni.

Remélem sikerülni fog egy picit jobban kinézni.

2011. aug. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!