Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bix, fruit! A véleményeteket...

Bix, fruit! A véleményeteket szeretném kérni, mivel nem igazán tudom hogy most fogynom kéne, vagy csak keményen edzeni, hogy szép szálkás testem legyen?

Figyelt kérdés

itt van két kép, nem a legjobbak de nincs fényképezőm csak tükörből tudtam telefonnal képet csinálni.

[link]

[link]


2011. aug. 8. 15:28
1 2 3
 11/21 bix ***** válasza:

frutti megelőzött minden téren. csába:D


sajnos sehol nem tudok belekötni a mondandójába, tényleg jó az alakod, némi izom azért még el fog ott férni, de az alap tökéletes:)

2011. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!! Csini vagy!!

Bix?Fruits én is kérdeztem tőletek véleményt és nekem nem válaszoltatok:((((((((((

2011. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez pusztán csak azért fordult elő mert lemaradtam a kérdésről :D De ha ide belinkeled szívesen válaszolok neked is...
2011. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
17:24-es ha az vagy akit Fruit belinkelt akkor szerintem neked bomba alkod van, szerintem nekem sosem lesz ilyen vékony combom :S
2011. aug. 8. 17:41
 16/21 anonim ***** válasza:
De ne is legyen... neki pont ez a hátrány. Nálad a comb vastagsága tökéletes. Egyetlen baj az összetétele! Ha izmosabb lenne és kicsit kevesebb zsír lenne rajta sokkal szebb hatást érne el.
2011. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen:)) És köszönöm a véleményt!!! :))) Sokat adok a szavadra!!
2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont ma volt guggolós edzésem:) 20kg-vel guggoltam
2011. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól van az :D Lényeg az ellenállás, ha neked annyi most az ideális akkor annyi :) sok sikert hozzá :)
2011. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 bix ***** válasza:

kedves válaszoló akinek nem válaszoltam:


1: nem szeretek ilyen kérdésekre válaszolni, főleg ha ilyen a kérdező alakja. nincs vele baj, és nem vagyok se smúzoló gép hogy irkáljam hogy kormolnálak, se pszichológus hogy megtaláljam miért van tévképzete a kérdezőnek. ha baj van és tudok rá megoldást ÉS ittvagyok, akkor bárkinek bármikor segítek


2: nem szeretem ha kiemelten minket kérdeztek. ennek az oldalnak a lényege a közösség. nem csak nekünk vannak jó ötleteink, ne zárjunk ki senkit a körből még látszólag se.


3: néha egész nap nincs meló, néha torokra veszem a gyíkot és forgatják is. van ilyen. :) utóbbi esetben nem tudok válaszolni senkinek se:D

2011. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!