Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrálókötéltől kissebb has?...

Ugrálókötéltől kissebb has? Lehet?

Figyelt kérdés
Gondolkodok még a kocogáson futáson azt ha elkezdeném hány percet és hányszor egy héten? Csak az a rossz hogy az utcán lenne a legjobb a futás de nem szeretném ha megnéznének az emberek :// máshol nincs lehetőség.
2011. aug. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én is teljesen így vagyok vele.. Ráadásul csak 14 éves vagyok, szóval még kellemetlenebb a helyzet.. Bocsi, hogy nem tudtam hasznos választ adni, de erre én is kiváncsi vagyok. :/
2011. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
100%

az ugrálókötelezés akkor jó ha úgy tolod mint a boxolók. iszonyat intenzíven pörgetve, nagyon sokáig, kombinálva fekvőkkel guggolással, négyüteművel, haspréssel, kitöréssel stbstbstb... magában nem igazán hasznos, nem éget elég kalóriát...


és mégis kit érdekel ha valaki kint fut? ha olyan helyen laktok akkor már bocsánat de az ilyen megnéző emberek véleményét már csak azért se szabadna komolyan venni, mert mernek erről negatív véleményt formálni... valakinek nem tetszik? és? csinálod a dolgod, hogy ne úgy nézz ki mint ők. ha irigyek hát legyenek... engem is szivatott a fél ház amikor télen beöltözve 2 sapkában a sikító mínuszokba indultam el, hogy nem kéne. nem egy frászt nem. inteni kell és kizárni a külvilágot. megsúgom az első 2-3 alkalom gáz. aztán le se sajnálod.

2011. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is 13 éves vagyok :D

Lehet hogy este fele ma elindulok :D Köszi a tanácsot

2011. aug. 8. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok. Tudom mit "érzel". Nagyon sokáig én is gáznak találtam, hogy mások előtt fussak. DE! Ha fontos neked, hogy lefogyj akkor sz*rsz mások véleményére, meg arra hogy megnéznek. Én mindig úgy csinálom, hogy kizárom a külvilágot előre nézek, és nem érdekel semmi és senki. Gondolkodj v nézd az embereket vagy bármi csak foglald el magad 1. akkor gyorsabban telik az idő. 2. Ha ezt csinálod nem érdekel h más mit gondol. Meg amúgy is ha megnéznek megnéznek....elég gáz hogy idáig fejlődött a világ, hogy megnézik azt aki sportol. :| :/
2011. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bix leírta, ment neki a pacsi :)
2011. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!