Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam:...

Mi a véleményetek rólam: 172cm,51kg, mellbőség: 85, derék: 69, csípő:89?

Figyelt kérdés

ez normális vagy túl sovány vagyok? szerintetek mennyi lenne az ideális súlyom? amivel még nincsenek zsírpárnáim de egészséges vagyok...

19/L


2011. aug. 8. 21:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Normalis vagy. Ha nem kerdeznel ilyen baromsagokat akkor meg normalisabb lennel. Az egyenisegedet es az eszedet alakitsd inkabb.
2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

úristen:O Ugyan az az alakod mint nekem:O Pár centi eltéréssel;D

Én 170 cm és 50 kg, mellbőség:85 derék:67 csípő:85

Szerintem ez teljesen normális alkat:D csak sportolj, hogy formás is legyél:) Ha te meg avgy elégedve az alakoddal, no problem:D

2011. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bix ***** válasza:
szerintem az 51 kiló még kevés is... bár én a sportos, feszes lányokat szeretem, a jelenlegi párom 2 centivel magasabb nálad de 60 kiló fölött van... és nincsenek zsírpárnái...
2011. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem normális, maximum olyanoknak akik azt hiszik, hogy a 17-es BMI az menő, meg attól szép valaki :-)

Kevéske, 55 körül kéne lenned minimum. Zsírpárnás meg akkor leszel, ha hagyod, 70 kiló is lehetsz anélkül.

2011. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló.

Ez egyéntől függ. Lehet, hogy a párod erősebb csontozatú, ezért 60 kg, de mégsem kövér.

2011. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:

nem az én párom aktív életet él és iszonyat feszes mindenhol mert rendszeresen és normálisan táplálkozik, soha nem diétázott eszetlenül, súlyzós edzésekre jár és nem egy nagy izomkolosszus és soha nem lesz az, és kardiózgat is mellette.


de az is lehet hogy erős a csontozata végülis :D


pfffffff

2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk! Képet akarunk!
2011. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó, bár nem tudom, hogy lehetsz ennyivel kevesebb kiló nálam, miközben én vékonyabb vagyok centiben.


nekem 173cm 58 kiló, mell: 87, derék: 65, csípő: 87

L/20

2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Erős csontozat. Meg a genetika. Bizony. :D

Mert az ember csak zsírból, bőrből, szőrből meg csontokból áll. Tényleg lehet a haja is vastagszálú...!

2011. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hmm...Nem tudom..Én ugyanennyi cm vagyok,de 8 kilóval nehezebb. A mellbőségem 4 cm-vel nagyobb,a derekam 6 cm-vel soványabb,a csípőm pedig szintén 4 cm-vel szélesebb.:D Arányos vagyok,átlagosnak mondanám magam. Szerintem nem vagy túl sovány,csak vastag a derekad. Sportolj ;)
2011. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!