Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ettem főtsonkát. De...

Most ettem főtsonkát. De csakis a piros részét! Nagyon hizlal a főt sonka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
A főTTsonka nem hízlal lévén hogy tiszta PROTEIN az egész!
2009. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%
Egyáltalán nem hízlal, mert majdnem az összes fogyókúrás étrendben megtalálható, főve, vagy egymagában... :)
2009. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezt már olyan sokat elmondták, de akkor megismétlem. Minden csak is a mennyiségen múlik. Ha eszel 2 kis szeletet, akkor nincs gond, ha megeszel 1 kg-ot, az már valóban hizlal.....

Ha úgy érzed elszaladt veled a ló, akkor iktass be egy kis mozgást. Tegnap nem tudtam ellenállni a csokinak, ezért este egy fél órát kocogtam, ezzel el is égettem a felesleges kalóriát.


Petranova

2009. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A sonka nem hizlal? Na nevettessetek már! Dehogynem. De ahogy az előttem szóló is leírta, minden a mennyiségen múlik.
2009. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Petranova: Én bírlak téged, mert 99%-ban jókat írsz de néha vannak nagy butaságok is...

Egyszer megettél egy csokit és ezért elmentél kocogni? Nem komplikálod túl a dolgokat?:D

2009. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmentem, és nagyon jól esett. A csokoládé megadta a kellő energiát, ezért a kocogást nagyon jól bírtam.

Mivel tegnap jómagam is ettem a húsvéti menüt, a csokoládét, egyszerűen bűntudatom lett, és mivel imádok sportolni, elmentem egy kicsit futni.


Petranova

2009. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
JA, így már ok, csak furcsán hangzott az egy csoki miatt ekkora cécó
2009. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Válasz: A főTTsonka nem hízlal lévén hogy tiszta PROTEIN az egész!"


micsoda? 10 max 15% lehet benne a fehérjetartalom :)

2009. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Okoskák, a főttsonka HÚS része mitől hízlalna? Direkt írta a válaszoló hogy nem zabált hozzá zsírt meg hájat! Könyörgöm, olyan mintha felvágottat ennél, csak ez nincs összedarálva! Egyen inkább májkrémet? Vagy pizzát? Főtt sonka magába NEM gáz, attól függ mit eszik hozzá!
2009. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A főtt sonkával az a baj, hogy gondolom én füstölve van, és jó sós, hiába főtt....Hallottátok már olyat, hogy a fogyókúrázóknak füstölt, és sót dolgokat ajánlottak volna?Elvonja a vizet a szervezettől.


Amúgy semmi gond, jobb, mint ha kakaóscsiga lett volna a reggeli:)És ugye a reggeli idejére sokminden megengedett, tulajdonképpen nem vétkeztél, ha nem egy kilót ettél meg ugyanennyi kenyérrel :)

2009. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!