Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámolással kapcsolatba...

Kalóriaszámolással kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Lehetőleg olyan válaszoljon aki valóban tud segíteni, hogy jó e ez így illetve ha nem, merre tovább? .

Figyelt kérdés
168/70kg lány vagyok.3 hete számolgatom a kalóriákat azóta 2 kg lement.Napi 5 evés megvan.Hát a mozgás téma az elég gáz,mert elég aktív fizikai munkát végzek és hulla vagyok mire haza érek,de heti 1-2 alkalom torna megvan azért.Most állok át a szénhidrát és fehérje számolásra és nem igazán tudom,hogy ez így megfelelő e.A tegnapi nap adatai:1269kcal,132ch,78,3fehérje.Köszönöm
2011. aug. 11. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

fizikai munka mellett kizárt hogy 1300 kcal körül keljen enned. az kegyetlen kevés. mit dolgozol? mert napi 8 óra meló nem kicsit tudja megdobni az alap kalória igényedet, lehet hogy te 2000-el is simán tudnál fogyni.


elhiszem hogy hulla vagy, egy irodában "tespedő" nő is fogyna 1300 kcal tól általában. kicsit dobd meg fölfele, a helyedben 1600 alá semmiképp nem mennék.


[link]

2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használod?

Kiadja a megfelelőt, csak állítsd át a kilót fontra.

Egyébként az 1270 kalória fizikai munka és torna mellett iszonyú kevés. Gyakorlatilag koplalsz, ha abbahagyod, visszahízol (jojó).

Ne csináld!

Ha TÉNYLEG le akarsz fogyni, akkor ne menj az alá, amit mond a kalkulátor.

2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt használom.Pedig eszek rendesen.A munkám 8 óra álló,szaladgáló szóval nem lazsálós.7 után szoktam vacsizni is mert akkor érek haza.Főzök,úgyhogy főtt kaja is van mindennap.Rozskenyér,sonka,csirkemell,gyümi,zöldségek,zabpehely,túró,nat.joghurt,néha egy rudi,ilyesmi.Ezelőtt rengeteg péksütit,kenyeret,pizzát ilyesmit ettem.Ugyhogy elég nagy dolog volt ezekről lemondani,de ezek szerint ez meg már kevés,pedig néha soknak találom.
2011. aug. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!