Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi ösztönöz a diéta...

Titeket mi ösztönöz a diéta alatt?

Figyelt kérdés
Elég az akaraterő vagy egy fotót nézegettek,amin egy szupermodell van? Hogyan inspiráljátok magatokat? :))
2011. nov. 6. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ember olyankor elképzeli magát olyannak, ahogy ki akar nézni.
2011. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előttem szólóval, engem anno mindig az inspirált hogy milyen lehetek majd utána,az egészségem is jobb lesz majd, jó volt elképzelni, boldogsággal töltött el :) persze mindenki más, nekem elég volt ennyi, és aki komolyan gondolja annak úgy gondolom elég is :)
2011. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 crv válasza:
Nekem Cristiano Ronaldo alakja lebeg a szemem előtt ...azért kezdtem el egy éve edzeni.nyilván nekem is kell majd diéta...ezt a 2-3 kiló zsírt lekell adjam tömegnövelések közben periódusonként...a sok éves foci múltam miatt meg hogy örök egyetlen kedvenc csapatom a Real Madrid és hát ott mindig van egy kedvenc játékosom és ezelőtt Zidane volt most Ronaldo.példakép is egyben meg stílus mind emberileg.na mind1 a lényeg a célod lebegjen a szemed előtt és kitartás
2011. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az esküvőm és a 3 hónapos lányom.
2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a fogyókúra előtt nem mertem találkozni valakivel, akit régóta ismerek, de nem látott soha kövéren. Tudom, szánalmas, de nagyon érzékeny voltam erre a témára.
2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem a nemsokára esedékes gimis osztálytalálkozó. :D

Ugyanis középiskolában kifejezetten jó alakom volt, vékony voltam, stb.

Most már sajnos nem annyira.

Szeretném, ha a volt osztálytársaim (már az a pár, akivel azóta nem tartottam a kapcsolatot), úgy látna, amilyennek ismertek.

2011. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, megnyugtat, hogy hasonló motivációd van neked is! :) Sikerült fogyni?
2011. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, már sikerült olyan 7-8 kilót. Még 2-3-at szeretnék.

De már előbb elkezdtem, mint ahogy az osztálytalálkozó kiderült, először egy nyaralás motivált. :D

Drukkolok, hogy neked is sikerüljön a kitűzött cél! :)

2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szép ruhák, elismerő tekintetek, az, hogy tetsszek saját magamnak, és 100%-osan boldog legyek így. na meg az egészség is.
2011. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a fényképeket nézegetve, egyáltalán nem tetszem magamnak, és akkor eldöntöttem, hogy ezen változtatni szeretnék.

Most egyébként pont szükséges egy nadrágot vásárolnom, és szándékosan kisebbet fogok megvenni, így még az is "hajtani" fog, hogy egyszerűen bele kell majd férnem :-)

2011. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!