Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlzásba viszi?

Szerintetek is túlzásba viszi?

Figyelt kérdés

A húgom szerintem nagyon sokat foglalkozik a fogyókúrával,mozgással. Számolja a kalóriákat,ch,fehérjét. Bűntudata van,ha valami kalóriadúsat eszik. De az utóbbi 1 hónapban még durvább lett. Keményen elkezdett edzeni. Pl. a ezen a héten :

H : konditermi edzés (2óra)

K : pihenő

Sz: konditermi edzés (2óra)

Cs: konditermi edzés (2óra) + tenisz (1óra)

P : konditermi edzés (1óra) + tenisz (1óra)

Sz(terv): konditermi edzés (2óra) + tenisz (2óra)

V : pihenő


Kaja(ált.) :

R: rántotta 1 szelet tk kenyérrel

T: -

E: 125 g natúr csirkemell 50 g rizzsel

U: 75 g pulykasonka zöldséggel

V: 200 g sovány túró


Pedig nincs is rajta felesleg.:S 174 cm és 59 kg. 71-ről fogyott le. Aggódom érte. Szerintetek is túlzás?


2011. aug. 12. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja...

Én is ezek miatt nem tudok normálisan fogyózni,mert mindenkiparázik minden szartól.....-.-

2011. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez durva. Elérte a megfelelő súlyt. Abba kéne hagynia a fogyót, most már csak súlyt kéne tartani, de az ennyi kaja és mozgás mellet nem fog összejönni, mert így csak tovább fogy. Próbálj meg beszélni vele.
2011. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ennyi edzés mellett többet kellene ennie. Nagyon kevés a bevitt vitaminja. De legalább magas a fehérje, így nem az izmait adja le. Arra vigyázz hogy ne kezd el ész nélkül etetni, mert ha anorexia kezd nála kialakulni nagyon durva bulimiába csaphat át. Próbáld meg pszihológushoz elvinni.

Kövérnek tartja magát? A tárasas kapcsolatai a fogyókúra hatására beszűkültek? Fázós lett? Lilák a körmei és a szája? Ha igen, akkor gáz van..

2011. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem látja kövérnek magát,de azt mondja,hogy van rajta felesleg. Volt egy időszak,mikor még a legjobb barátnőjével sem akart találkozni,de most már mintha kezdene javulni. Hmm..elég fázós,de mindig is az volt.
2011. aug. 12. 23:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyen többet! Pl gyümölcsökből, húsból
2011. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok ez már. Ennyi edzés mellett nagyon kevés, amennyit eszik! Tapasztalatból tudom. A kondizás kifejezetten olyan, amihez sok szénhidrát kell, hogy legyen energiája.
2011. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez beteges, nem a sport része, az teljesen rendben van, de a kajája a 2,5 éves unokahúgomnak kevés lenne
2011. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az edzés sok, a kaja kevés. Ezek jó minőségű tápanyagok, de tuti nincs kiszámolva a napi kalóriaigénye edzéshez igazítva... és nem tudom miket csinál a teremben, ha súlyzós edzést végez akkor sok ez a heti 5 nap, meg az 5-ből négyszer 2 óra is.


Heti 3x másfél óra jól összeállított étrend mellett elég kellene hogy legyen.

Amúgy most még fogyni akar? Nem lehet hogy tömeget növel (izmot szeretne felszedni), csak te nem tudsz róla? :D Mondjuk úgy meg főleg kevés a kaja, mindegy. Szólj neki hogy számolja ki normálisan a dolgokat, akkor nem lehet baj.

2011. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Személyi edzőhöz jár. Megbeszélte vele az elején,hogy fogyni szeretne 5 kg-t,ebből eddig egy ment le. Edzés elején és végén kardiózik,közben súlyzós gyakorlatokat csinál. Kaját pedig nem tartja be. Furdalja a lelkiismeret,ha 1200 kcal-nál többet eszik.
2011. aug. 13. 00:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem te vagy véletlenül ez a "húg"? :)


Egyébként tényleg kezdi túl komolyan venni, ezt nem szabad hagyni. Látszik hogy tud valamit a témáról, de 1200 kalória (főleg ennyi edzés mellett) nagyon kevés. Valahogy szólni kéne neki hogy így vissza fogja hízni amit leadott, ja és ha formálni szeretné a testét akkor inkább az izomépítésre figyeljen, ne a fogyásra. Együtt nem lehet a kettőt.

2011. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!