Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó, ha ebédre eszem,...

Ez így jó, ha ebédre eszem, fehérjenapon?

Figyelt kérdés

(nem vajazott)kenyérre ráteszek 3 szelet főtt húst+tetejére olvasztok egy kis sajtot.

ez így jó, vagy a sajtot hanyagoljam?

Most kezdtem el, és nem tudom


2009. ápr. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A sjatban is sok a fehérje, azt lehet enni, inkább a kenyér húzós. Akkor inkább már csinálj hozzá valami zöldség köretet, és azzal edd.
2009. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne jó?! Persze, hogy jó, a sajt ezen a napon megengedett, a húsba van fehérje! Egyébként én szoktam ezen a napon vajazott kenyeret enni, igaz nincs benne fehérje, de vannak olyan vajak, amibe szénhidrát sincs, zsír is csak nagyon minimális. Nyugodtan kend meg vajjal.
2009. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha egy szelet kenyeret megeszik az még nem probléma. Különben is a fehérje és a keményítő napon megengedett. Én a 3 hónap alatt ettem 1 szelet kenyeret és mégis fogytam.Persze nem vittem túlzásba.
2009. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persz ebből látszik, hogy z a diéta logikátlan, csak jobban odafigyelsz az étkezésedre általa, azért hat
2009. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!