Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondizni mire...

Elkezdtem kondizni mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék a csipőmről és a combomról.Milyen eszközöket használjak?Milyen étrendet csináljak?Ha nemis fogyok legalább az alakom legyen szebb picit.Suli kezdésre eltudok érni valamit?Kábé 165-170 centi vagyok és 58ról felhiztam nyáron 60ra.Sulira szeretnék szép alakot.14L
2011. aug. 13. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz az étrendedre, akkor lesz 2 hét alatt is eredménye. A lényeg hogy futással kezdj, 30 perc, majd hsználj súlyzúkat, gugolás, kitörés. Utánna jöhetnek a felüláések, és a kéz erősítése. A lényeg hogy 5 izomcsoportot mozgass át egy edzés alatt. Ha ennyi idő alatt eredményt szeretnél javaslom a heti 5-6 edzést. Ebből legyen 3 kondi, és 2 csak aerob,lehetőleg reggel.

(futás, biciklizés, görkorizás stb.)

A kaja: ne egyél szőlőt, banánt, tejfölt, zsírt, cukrot, tésztát és kenyeret. (se csokit, se fagyit se semmi cukros üdítő ital) ha nagyon nem bírod igyál light kólát citrommal, vagy csinálj otthon citromos vizet és zöld teát. :)

Ne egyél edzés után 1 óráig, utánna 4 órán keresztül nem ehetsz szénhidrátot. Számold ki hogy testömegkilogrammonként mennyi fehérjére van szükséged, ez 1,5 g/ttkg. (60x 1,5g fehérje). ezt minden nap vidd be, csirkemellből vagy pulykamellből. Ezt muszáj, különben leáll az anyagcseréd. Ha ehetsz minden nap 50 g rizset és annyi zöldséget (kivéve kukoricát és krumplit) amennyit akarsz. Ehetsz almát, kis mennyiségben barackot, szilvát, nektarint. Egyél heti 2szer halat és túrót is. (ha tejterméket fogyasztassz válasz 1,5%osat mindenképp. Lefekvés előtt 2 órával ne egyél már, de ha éjfélkor fekszel nyugodtan vacsizhatsz fél 9, 9kor is.

2011. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah, és olvass utánna egy testépítő oldalon a szálkásításnak. Ők a legprofibbak ebben, én is így fogytam 13 kilot. Most szép tónusosak az izmaim, kicsattanok az energiától, nem éheztem, és boldog vagyok.:)
2011. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!