Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hullik a hajam. A fogyózástól...

Hullik a hajam. A fogyózástól lehet?

Figyelt kérdés

Mostanába észrevettem h erősen hullik a hajam...nagyon félek h talán a fogyózástól lehet

(16éves vagyok, 170cm, 50kg)


2011. aug. 15. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt részletezhetnéd. Bár ahogy az arányaidat elnézem, ez nem lenne meglepő. Mármint ha ettől hullana. Mit szel egy nap? Írd le például a mi napod.
2011. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a magaságodhoz a minimál testsúly 56 kg. Szóval simán hazavágtad a szervezetedet. Amúgy az anorexiásoknak is gyakran hullik a haja. A következő a fogak kiesése. Jól fogsz mutatni egy év múlva egy csini protkóval meg parókában. De nyilván megéri csontsoványnak lenni. Az ijesztgetést félretéve, hagyd abba a fogyózást, és szedj magadra egy picit, ha normálisan étkezel majd, megmarad a hajad, ha így folytatod, kopaszodni fogsz...
2011. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom fogyózás alatt nem eszel olyan vitaminokat amik kellenek a hajadnak. szedjél vitamint,ugy javulni fog. vannak a szépségvitaminok. olyat. :D
2011. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

reggeli: natúr joghurt, puffasztott rizs

ebéd: amit épp anyu főz, próbálok keveset enni belőlük, épp h elég legyen 6ig

vagyora: igen változatos, van mikor 2db paradicsom, vagy egy tál leves,vagy joghurt vagy zabkása

sok gyümölcsöt eszek, napi 1,5-2l víz.

és nemvagyok anorexiás, és már nem fogyózok, eddig se, csak figyeltem h mit eszek

2011. aug. 15. 20:23
 5/9 anonim válasza:
75%
Gondolom lány vagy, nem tudom mikor fogjátok megérteni ha oldal bordát és medence csontot akarunk fogni akkor inkább elmegyünk és veszünk egyet a hentesnél, 50kg hova a francba fogyózol? Kezdem elveszteni a hitemet a fiatalságban..
2011. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Sőt még a hormonháztartásod is felborulhat, eláll a menszeszed stb...
2011. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudnék hova fogyni..., de nem mondtam h akarok is..

Amúgy ha nem jönne az mindenhonnan h nagyon vékonynak szép a lenni, akkor a fiatal lányok (beleértve engem is) lehet h nem is szeretnének olyan vékonynak lenni

De nem tehetek róla, ha ilyen vékonyan tetszem magamnak, a télen 56kg-s voltam és útáltam magam...szóval szerintem így jobb, mert már kezdek tetszeni magamnak..

2011. aug. 16. 09:01
 8/9 anonim válasza:
60%
Hát ha 50kg-san akarsz még fogyni, akkor sok sikert hozzá, nem én fogok előbb meghalni, és terhesség alatt izgulni megmarad-e a gyerek mert alultáplált az anyuka.. de tényleg hajrá, természetes kiválasztódás.
2011. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
56 kg-san nem tetszettél magadnak (holott az a minimális testsúlyod), 50 kg-san sem tetszel, akkor gondold már meg, hány kg akarsz lenni???? Nincs is cél, csak mindig örülsz, ha meglátod, hogy megy ez még lejjebb is, amint a mérlegen állsz, és megijedsz, hogy juuuuj, plusz húsz deka. Tudod mi ez??? ANOREXIA
2011. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!