Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lábsúly használható egy óra...

Lábsúly használható egy óra hosszás tempós gyalogláshoz vagy fél órás kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés
Ha használtok lábsúlyt, légyszi írjátok meg azt is, hogy hol és mennyiért vettétek.
2011. aug. 17. 10:01
 1/3 Span válasza:
100%

Üdv!


Kerékpározáshoz nem javaslom teljesen értelmetlen lenne ráadásul könnyen felakadhat. Először semmiképpen ne ilyen hosszú időre használd, hanem 15 percre és fokozatosan emeld az adagot, mert ha nincsennek megerősödve eléggé az izületeid csak szétrángatja őket. Javaslom még a lábemeléseket az elggé megerősíti.

2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
a futás frankó, lábsúlyokkal frankóbb, de ha nem tolsz mellé egész testes edzéseket én a helyedben inkább valami csukló súlyban gondolkoznék... a futás jó, csak az alsótestet terheli nagyon, a felsőt meg egyáltalán nem.
2011. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na nem, futni nem fogok.

Bix, köszi a segítséget, megy is majd neked is a pipa, csak légyszi, ne fújjátok mindig ezt a választ. Attól, hogy most a kerékpározásra és a gyaloglásra kérdeztem rá, nem jelenti azt, hogy a felső testem nem edzem. Bocs, de ez nálad, meg főlegy a gyümölcsös haverodnál így szokott működni. Pl. megkérdem, hogy jó-e ez meg ez a haserősítő videó, erre azt a választ kapom, hogy lerokkan a hátam, mert azt nem erősítem, meg diétázni is kéne kislány. Hát ki a fene mondta, hogy mindezt nem csinálom???

2011. aug. 17. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!