Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vársz attól, ha lefogysz?...

Mit vársz attól, ha lefogysz? Milyen lesz az életed?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Egészségesebb :)
2011. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
És nem néznek terhesnek XD
2011. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És nem fájnak a lábaim, ha egy nagyobb távolságot gyalogolok. Könnyen felfutok a lépcsőn a másodikra (lift nincs). Nem okoz gondot, ha le kell hajolni a cipőt befűzni, bekapcsolni.

Jobb lesz az általános közérzetem, és én is tudok majd csinosan öltözni, nem kell minden olyan hacukát magamra szedni, amivel a felesleget takarni kell.

2011. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egészségesebb(?). Bár én tipikusan "majd holnap"-fogyókúrás vagyok, és profi szinten űzöm a jojó-diétát, úgyhogy nem vagyok ideális példa. Egyszer sikerült tényleg sokat fogynom, előtte azt hittem, hogy szép leszek és boldog, ennek ellenére maradtam ugyanolyan depressziós lúzer, aki előtte voltam, csak eggyel kisebb méretet kellett hordanom.
2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, hogy egészségesebb legyek, legyen kondim, és, hogy megfeleljek/tetszek az embereknek..:))
2011. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 mérettel kisebb lett a nadrágméretem. Nem lettem boldogabb...

Igazából én azt várnám hogy észrevegyen végre a kiszemeltem,csak arra nem sok esély van:(

17/L

2011. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13,14 vagyok!

Ha már két mérettel kisebb ruhákat hordasz, nagy eredmény! Én még csak egy méretnél tartok, de ennek is örülök.


Légy elégedett önmagaddal, ez adjon erőt a továbbiakhoz, ha még mindig fogyni akarsz! Ha nem vesz észre az, akit szeretnél, az nem biztos, hogy a kilóid miatt nem vesz észre! Majd észrevesz más!!!!

Légy elégedett, légy büszke önmagadra (amit eddig elértél) és légy boldog. A belső boldogság és béke mindig meglátszik az emberen, és ez az, ami valójában egy másik embert megragad. A Te boldogságod is eljön egyszer két lábon is, még gondolatban se fuss olyan után, aki észre sem vesz.

2011. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14.26

Köszönöm a biztatást :)

2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!