Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van, h valaki feltesz...

Ez miért van, h valaki felteszi a kérdést, h h evett ma, és rögtön jönnek a válaszok: egészségtelenül?

Figyelt kérdés

1: nyilván arra kíváncsi, h sokat evett-e nem arra h milyen minőségűt, azt ő is tudja


2: Tegye már fel a kezét, aki SOHA nem eszik meg egy pudingot/sütit/csokit/fagyit, ne nevettessetek már!


3: Ha folyton arra figyelnék, h egészséges-e amit eszem nem ehetnék SEMMIT! A hús tele van hormonokkal, a zöldségek szennyeződésekkel, de még a bio is, a kenyérbe, általatok preferált abonettbe, csak a jó ég tudja, mi van, és ugyanez igaz tésztára, lisztre, mindenre! Akkor minek ez az álszenteskedés?


Amúgy: nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz!


2011. aug. 17. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Nem, nem tudja. Egyébként meg darabra határozzam meg, hogy sokat evett-e vagy kalóriára. Az 5 kakaós csigában (mini) több kalória van, mint egy fél csirkében salátával. Nem csak a mennyiség számít.

2. Nyilván mindenki eszik sütit, csak nem mindegy, mennyit és milyen gyakran.

3. Igazad van, nincs abszolút egészséges kaja (sajnos), de van egészségesEBB meg egészségtelen. Van rossz választás és van kevésbé rossz.

2011. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja, és mi a helyes az "ettem egy fél almát és 5 kakaóscsigát, sok volt?" c. kérdésre?


Mennyiségre nem volt sok (5 és fél db), kalóriában rengeteg, tápanyagban meg majdnem nulla.

Most akkor sok volt vagy kevés?

2011. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó nyilván a fornetti a legegészségtelenebb és fölöslegesebb dolog a világon, de ha ezt a kérdező nem tudja, akkor ott baj van. Szerintem simán annyi kéne h kalóriában sok volt-e. Amúgy: nem csak erre a kérdésre gondolok konkrétan.
2011. aug. 17. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy sokan teljesen őrült (drasztikus) diétát folytatnak. Ez is lehet veszélyes, nem csak a csipsz meg a torta.
2011. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt imádom, amikor kiírok egy kérdést, és egyből mindenki kérdezi, hogy milyen az étrendem.. Én meg már félek leírni, pedig dietetikus állította össze, mégse jó nekik -.-'' És mindig én vagyok a buta
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én mjuk azt eszem amit épp megkívánok, most tésztát ettem husival és tejfölö-vadas szósszal, mindjárt eszem 1-2 barackot, de h nápolyit is eszem még ma az tuti! Nem vok kecske, h füvet legeljek XD
2011. aug. 17. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor mindek kell kérdéseket feltenni annak aki nem fogadja el azokat a válaszokat amit itt kap?
2011. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az miért van, hogy itt a legtöbben képtelen normálisan válaszolni? Gondjaitok vannak az értelmezéssel és az olvasással?
2011. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem alapvetően sokan jót akarnak, csak nem találják el a stílust :/
2011. aug. 17. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:

1., Szerintem a legtöbb "Ez sok volt mára?" kérdés feltevője maga is tudja, hogy nem jó, amiket eszik, ezért kérdezi. (Sőt sokan szerintem csak azt szeretik hallani, hogy túl kevés, és marha büszkék magukra hogy ami másnak kevés, nekik elég, hiszen nem is éhesek...)

2., De, eszek mindenféle csúnya egészségtelen dolgot, de utána nem rohanok a nethez, hogy megkérdezzem, mennyire egészséges...

3., Hát ebben igazad van...


És az egyik válaszra reagálva: többnyire igyekszem megtalálni a megfelelő hangnemet, de sokszor felidegesít az, amikor a kedves kérdező nekiáll vitatkozni, hogy neki kevés kaja is elég, ne mondjam már, hogy nem jó stb. Szóval tanácsot kér, aztán közli, hogy hülye vagyok, ergo feleslegesen túráztatom magamat, mert ő csakazértis a saját feje után megy. De az is teszik, hogy naponta 3X megkérdezik, hogy xyz-kaja hízlal-e, amikor ha az illető venné a fáradságot és megnézné a már megválaszolt kérdéseket, rájönne, hogy halál fölösleges volt kiírni, mert mindig ugyanazt válaszoljuk.

2011. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!