Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láttam, hogy egyáltalán nem...

Láttam, hogy egyáltalán nem én vagyok az egyedüli, aki ezt a kérdést felteszi ezt a kérdést. Hogyan fogyjak úgy, hogy: -sokat (gondolom más is így van vele) -gyorsan -nem valami extra mennyiségű sporttal?

Figyelt kérdés
Elsősorban ugyan a külsőm miatt szeretnék fogyni, de 2 éve volt egy balesetem (gerinccsigolya törés) és amikor kiengedtek a kórházból megígértem a dokinak, hogy fogyni fogok. Utána jó ideig csak híztam. Viszont később keztem TŰRHETŐEN kinézni, ugyanis nőttem, de nem fogytam. Most 160 centi vagyok és 65 kiló! Az NAGYON DURVÁN SOK!! Előre is köszi a válaszokat!=)
2011. máj. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

sehogy.


sokat csak hosszú idő alatt lehet.. heti mínusz 1 kg a mormális, így számolj. kb van rajtad 15 kg felesleg, ez drágám 3-4 hónap..

kevés sporttal? 4-5 hónap.


gyorsan akarsz, sokat, sport nélkül..

hogyan nyerjem meg holnap a szépségkirálynő választást, ha kövér vagyok, csúnya, és nincs sminkem? naa? :P

2011. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napi 130 g ch, minél több fehérje, estére már csak fehérje, sok zöldség, sok folyadék. Cukros üdítők, édességek, lisztes dolgok elhagyása, vagy csak nagyon ritkán, zsíros kajákat is kerüld.
2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a sport kérdést megoldottam. Barátnőmmel hetente háromszor futunk, csütörtökönként úszni megyek. Remélem ezzel csak elérek valami!=) (amúgy a biosz tankönyvünk szerint 20 kg felesleg van rajtam)
2011. máj. 19. 19:51
 4/7 anonim válasza:
te véletlenül nem márki mariann vagy?
2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem Mariannak hívnak. =)
2011. máj. 27. 20:43
 6/7 anonim válasza:
Ooh, csak ő is így szokott fogalmazni és gondoltam meg kérdem..
2011. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legalább mostmár tudom, hogy van egy ember a világon, aki úgy fogalmaz mint én=D
2011. jún. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!