Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelenül étkezek?

Nagyon egészségtelenül étkezek?

Figyelt kérdés

Reggel eszek egy szelet görög dinnyét, suliba tízóraira megeszek egy almát és iszok egy actimelt. Ebédszünetben eszek egy kis sonkás szendvicset. Itthon eszek még egy szelet dinnyét majd 6-7 óra között mikor apa hazaér eszek főtt kaját, általában rizset valamilyen hússal.


15/L


2011. szept. 1. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés.
2011. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Már nem azért,de ez egy költői kérdés volt :) ?!Szerintem egészségesen eszel,de ha nem szándékosan fogyózol,akkor ehetnél valami nehezebbet is,még mielött csontsovány leszel .
2011. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nem egészségtelen, de iskolásként+sportolóként én reggel töltöm fel magam energiával, na nem jó reggelt keksszel. 10órai megint oké, inkább sokszor keveset mint kevésszer sokat. Ebéd oké. Vacsi relatív. Estére rizst nem ennék, azt én speckó edzésem előtt szoktam. Inkább ebédre kéne enned a főtt kaját, este pedig a sonkás szenyót, bár tom én könnyen beszélek vendéglátós suliban :) Egyébként nem rossz sztem.

F/15

2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos főtt kaját nem tudok hamarabb enni, mert apa későn tud csak hozni...
2011. szept. 1. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csináld azt, hogy egyik nap kihagyod a vacsit, vagy eszel helyette egy almát, és elrakod azt a rizst meg husit. És másnap meg tudod enni ebédre, vagy ha hazaértél. Vacsira meg valami könnyűt.
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem étkezel egészségesen. Hol vannak a zöldségek? A gyümölcsök egészségesek, de tápanyag alig van bennük (csak némi szénhidrát). Szinte biztos, hogy a mennyiség sem megfelelő: túl kevés.
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!