Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nem eszik olyan...

Ha valaki nem eszik olyan 'ételt' ami lisztből van, akkor attól fogyhatnak?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam hogy van olyan diéta ami arról szól, hogy egyáltalán nem lehet enni kenyeret, sem semmi olyat ami lisztből van. Ez hatásos ?
2011. aug. 17. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de nem biztos. Vannak liszt nélküli hízlaló ételek is (csoki, csipsz).
2011. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :/ elég érdekes, meg speciel én el nem tudnám képzelni hogy szendvicset zsemle nélkül egyek xDD
2011. aug. 17. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap eszek kenyeret,nem is kevesen és mégis lefogytam 4,5hónap alatt 23kg-ot :)
2011. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó az jó, gratulálok :) de 4,5 hónap alatt nem túl sok ez így hirtelen? :O milyen módszerrel fogytál ? :)
2011. aug. 17. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

De, sok. :)

Amúgy aki nem eszik kenyeret, az nem eszik szendvicset sem. :)

Hatásosnak egyébként hatásos, amennyiben nem pótolja pl. sült krumplival.

Hogy tartós, azt viszont nem hiszem, mert azt kevesen bírják, hogy egész életükben nem esznek többé ilyeneket. Ha viszont újra esznek, ugyanúgy meghíznak tőle, mint korábban.

2011. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy nem esznek szendvicset :D csak most beugrott elém egy kép hogy ott egy szelet szalámi, és az lenne egy 'szendvics' xd na mind1 :D
2011. aug. 17. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én speciel május óta nem eszem fehér kenyeret és zsíros húsokat meg junk foodokat. Csak egészséges ételeket (zöldség, csirkehús stb.) Javaslom vegyél abonettet vagy teljes kiőrlésű kenyeret. Február: 171 cm és 77 kg, Augusztus: 173-175 cm és 63 kg. (Aerob edzés és súlyzós edzés mellett)
2011. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: megnőttél fogyókúra közben? xDDD
2011. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!