Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatnák így le egy...

Mennyit fogyhatnák így le egy hét alatt?

Figyelt kérdés

Ha napi 150 kcal bevitele mellett, napi 3 csésze zöld teát innák, egy hát alatt mennyi menne le? Nem szeretném folytatni hosszutávon, csupán egy hétig. Ünnepségre megyünk és szűk a ruha ^^

Értelmes válaszokat légyszives.

Köszi előre is *__*


2011. okt. 9. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az értelmes válasz az, hogy a napi 600-800 kcal bevitel is annyira kockázatos, hogy állandó felügyeletet igényel. Kórházban alkalmazzák kórosan elhízott embereknél. Úgyhogy másik ruha.
2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg fogsz halni, de ezt most halál komolyan mondom!!!!
2011. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
150 kalóriát nem fogsz bírni egy hétik, le fog lassulni az anyagcseréd, és nem fogsz fogyni egy grammot sem zsírból, izomból annál inkább. Ha bele akarsz férni abba a ruhába, akkor ahhoz korábban kellett volna kezdeni a diétát.
2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tudtad, h a szívizom is IZOM? egy idő után az is elsorvad majd a te 150 kcal-os beviteled melled. akkor majd megnézheted magad!
2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 kg fogyáshoz kb. 7500 felesleges kalóriát kell elégetni.

Ha neked a napi kalóriaszükségleted 2000 (egy átlagos nőjé ennyi), akkor 1 hét alatt max. 2 kg mehet le, ami gyakorlatilag semmi.

Ráadásul jövő héten visszajön 4.

Vegyél másik ruhát.

2011. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

fogyhatnÉk.


de nem így kéne, szarabbul jársz mintha 1 ruha miatt aggódnál...

2011. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig semmit nem ennél azt is simán kibírnád ,de ha meg valamicskét mindennap eszel,akkor meg pláne. És az sem igaz,hogy egy heti koplalástól bármi bajod lesz,és főleg az nem igaz,hogy belehalsz . Hány embert lehetett látni ,aki földrengésnél az épület alá szorult és csak 10-15 nap múlva találtak rá,és addig semmit nem evett,és semmi baja nem lett tőle.
2011. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

E/1-ben (én) innék, ennék valamit. Alanyi ragozásban innám, enném (azt)

Olyan, hogy én innák NINCS. E/3-ban (ők) innák már van. Tehát én enném ezt a kaját, ők innák azt a tejet.

Én fogyhatnák is helytelen. Én fogyhatnék a helyes.

e/3-ban helyes úgy: ők le fogyhatnák azt a felesleget? például.


Kérdésedre: Napi 1500 kalóriára gondoltam előbb, azt hittem csak elírtad. Napi 150 kalória az nudli, az talán 3 natur joghurt...Ez semmire sem elég, fogyni nem fogsz, pláne nem zsírból. MÉg talán egy napot kibírsz, de a második napon már szédülni fogsz, leesik a vércukrod, remegni fogsz mint a nyárfalevél, ráadásul olyan zabálási kényszer lesz rajtad hogy csak nacsak. szóval ez rossz ötlet.

Ha tényleg hétvégére kell jól kinézned, keress neten valami pár napos diétát, ami erre a pár napra jó, de hosszútávon nem folytatható, mert amint rendesen fogsz enni, visszajön a duplája.

Hosszútávon nem diétára van szükséged, hanem életmódváltásra. Nem csak két hétig kell valamilyen szisztéma szerint enni, hanem egész életedben, és akkor a kilók nemcsak lemennek, de olyan is maradsz..

2011. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a koplalás netovábbja.

utána visszajön a 3szorosa.

az ünnepség elött pedig összeesel...ha nem vagy megelégedve magaddal miért ilyen ruhát választasz?

2011. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szedj vízhajtó tablettát a nagy nap előtt. Ez kiviszi belőled a vizet és kevesebb leszel pár centivel,így rádmegy majd a ruha. DE ez csak víz,még csak véletlenül sem zsír fog lemenni rólad. Ez kb már másnap visszafog jönni,de legalább belefértél a ruhába a nagy napon.

E mellett ne edd tele magad,ne egyél puffasztó dolgokat sem.

2011. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!