Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megint sokat...

Szerintetek megint sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

18f vagyok.

reggel ahogy felkeltem bicikliztem kb 8 km-t

Aztán futottam kb 15 percet.

Aztán hazajöttem reggeli:

2db zsemle párizsival meg paprikával.

Vaj nélkül.

Aztán indult a napom kint voltam a napon 9 órától mostanáig :S

Fizikai munkát végeztem

Aztán most ebédeltem megint 2 zsömit 1 virslit kettévágtam és úgy + paprika majonéz nélkül.

Most itt vagyok,de ma már nem akarok semmit se enni :S

Max este egy natúr túró rudi 30g


2011. aug. 18. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kemény 500 kcalt vihettél ma be! Gratula. Azért egy nagy tányér pörköltöt nokedlivel megehetnél, és még akkor is kevés lenne a kcal.
2011. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
BAZZZZZZZZ akkor olvassad el az 1-el alattad levo kerdest es az utan gondolkodj el hogy a tied sok volt-e. :D
2011. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 évesen lehetne több eszed is főleg ha utána olvasol mit egyél
2011. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Keveset ettél. Szerintem ez akkor is kevés lenne, ha egész nap ültél volna, de ilyen aktív életmód mellett végképp kevés.

De ha fogyni akarsz, akkor miért eszel túró rudit? Azon aggódsz, hogy túl sokat eszel, de azért ha eszel még valamit, az édesség lesz?! Ez kicsit furcsa nekem.

Viszont ha meg nem akarsz fogyni, akkor nyugodtan.

2011. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
izomvesztés powa!
2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te jó isten, rossz volt elolvasni. Az hagyján, hogy keveset ettél, de 0 fehérje, csupa fehér lisztes kaja. Te így akarsz fogyni?

Ott kezd, hogy a kenyeret, zsömlét, ilyesmiket felejtsd is el, ne egyél édességeket, sütiket. Naponta 4-5-6x egyél legalább, oszd el a kaját. 3-4-5 liter víz.

Főt kaját kéne enni, rizs, csirke, hal, hüvelyesek (bab, lencse, borsó), tészta ilyesmiket. Reggelire ehetsz zabpelyhet, ha kenyerezni akarsz akkor teljes kiőrlésű.

2011. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már a fiúk körében is ennyire elterjedt az étkezési és testképzavar?

Elég durva... Ilyen fizikai igénybevétel mellett ennyi kajával nagyon nagyon gyorsan le fogsz épülni. De ha szerencséd van és időben észbe kapsz, talán nem halsz bele.

2011. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!