Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 10 napig csak almát eszek...

Ha 10 napig csak almát eszek + citromos vizet és teát iszok + napi 30 percet sportolok, hány kilót adhatok le?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok és 66 kiló.
2011. aug. 18. 17:20
 1/6 anonim válasza:
Ilyen étrenddel le fogsz gyengülni, és ha fogsz is, nem lesz tartós.
2011. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár kórházba is kerülhetsz. Jobb esetben csak levert leszel, vagy éppen ingerlékeny, és veszítesz egy csomó izmot.
2011. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár nap után háromszor annyit fogsz enni, mint most annyira ki leszel éhezve. Ráadásul citromos vizet étkezés előtt kell inni nem étkezés helyett. 0 kalóriás fogyókúrát még orvosok sem javasolnak.
2011. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

könyörgök, NE csinálj ilyen baromságot!!

Már az is hatalmas eredmény lenne, ha simán napi 30 percet sportolnál, és egy kevesebbet ennél. Persze nem tudom milyen az étrended, de édességet ne egyél, igyál sokat, sok gyümölcs.

De ez a semmit nem evés hatalmas baromság, de tényleg!

1) visszahízod 2) nem is a zsírból fogsz fogyni, hanem izomból.

2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 timtimi válasza:
jajjj...en mindeg tulsulyos voltam, mar egeszen kicsi gyerkoc korom ota...tizenevesen valaki azt a "bolcs" tanacsot adta nekem, hogy 2 hetig napi ket liter citromos vizet igyak soval "fuszerezve"......azt nem is erdemes ecsetelni, hogy szedultem, eheztem stb.....de a 7. nap arra ebredtem az ejszaka kozepen, hogy rettentoen faj a gyomrom, leestem az agyrol, es kusztam a szuleimhez, mert jarni nem birtam...es verzett a szam a sok citromtol...kiszaradtam a sotol...szoval..a valaha kapott legrosszabb tanacs volt....jah es a legszebb...mivel a koplalas nem kukodik...leadtam mondjuk max 2 kilot es ugy 2 het mulva tudtam ujra rendesen enni a gyomorfajastol...aztan hamar vissza is hiztam 6 kilot....szoval a az eredmeny fogyas helyett ugy 4 kilo plusz....ne csinald....ez nem jatek.
2011. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 timtimi válasza:
kukodik=mukodik:)
2011. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!