Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom a fehérjét?

Miért kívánom a fehérjét?

Figyelt kérdés

Minden reggel eszek 3dl kefirt gyümölcsökkel és egy szelet gabonakeverékkel(120 kcal).

Tízórai: joghurt 1 banánnal.

Ebéd. 1 szelet fehérpecsenye zöldségekkel, friss salátával.

Uzsonna. Gyümölcsös joghurt 3 db cukormentes keksszel(44kcal/db).

Vacsora. 10dkg borsó,hagyma, paradicsom, 3 olívabogyó, 70g cottage cheese.


Minden étkezésemben van fehérje,miért kívánom ennyire?

Amúgy jó volt a mai nap?


2011. aug. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki! :D:) szerencsés vagy. sokan a ch-t kívánják. A fehérje - ha nem pl. magas zsírtartalmú sajt - akkor nem annyira kcal dús.

Nem tudom miért kívánod ennyire, a napod remek volt! ügyes & szerencsés vagy így tovább!

2011. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak ebédre ettél fehérjét (a többi említésre sem méltó)

azért kívánod, mert a szervezet számára eszenciális makronutriens, és feltehetően Te keveset fogyasztasz.

2011. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 - a szervezeted úgy érzi túl keveset viszel be

2 - ilyen típus vagy (én simán túl tudom lépni a napi szökséges fehérjéimet grammban a többi tápanyag rovására, valahol ízléskérdés, vagy alkati, vagy genetika, fene se tudja)

3 - nem magát a fehérjét kívánod, csak ezeket a fajta ételeket.

.Aczél. jól írta, a kajádból egyedül a hús és valamennyire a cottage cheese igazi fehérjeforrások, az összes többiben, a joghurtot is ideértve, magasabb (vagy max egyenlő) a szénhidráttartalom, mint a protein.


Ha egész nap kizárólag hús és hal után sóvárogsz, majd akkor elmondhatod, hogy igazán kívánod a fehérjét. ;)

2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*szÜkséges
2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!