Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 óra biciglizéssel hány...

1-2 óra biciglizéssel hány kalóriát égethetek el?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsivel többet eszem,mint szoktam.Azt akarom megkérdezni ha naponta olyan 1-1,5 órát biciklizem olyan 20-22 km/h-val és még sétálok is egy oylan negyedórát mellé akkor ehetek olyan 1900-2000 kcal körül(ezen kívül sajnos nem mozogk nagyon mást csak a nagyon-nagyon általános mozgást bele nem számítjuk)?Úgy nem fogok hízni?És ennyi sportolással(már ha ez annak nevezhető) hány kcalt égetek el?

15/L

173 cm/53.5 kg


2011. aug. 19. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan már 15évesek is kalóriát számolgatnak?

Döbbenet.

2011. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

BiciKLi!!!!

Hízni így nem fogsz. Szerintem ez számodra ideális lenne súlytartáshoz...

A biciklizéssel kb. 530-750-1100 kcalt égetsz el. (1-1,5-2 óra)

2011. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát,én csak nagyjából számolgatom,azért jó tudni menynit eszik az ember.Am ebben mennyi igazság van???---> [link]

nekem elég soknak tűnik ez az érték

2011. aug. 19. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló értékekkel számoltam, szerintem korrekt, de pontosan úgysem lehet megmondani, csak körülbelül.
2011. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, a magasságodhoz képest egyáltalán nem kell félni a testsúlytól..

Egyes ,,okosok,, szerint ahány cm vagy, annyi kg is..(akarom mondani, ha te 173 cm vagy akkor még az sem számítana túlsúlynak, ha 73kg lennél!)

De ha minden áron fogyni akarsz, reggeli az legyen bőséges, ebéd előtt hajts fel egy pohár vizet utána nem tudsz sokat megenni!

A vacsora pedig legyen laza étel és nem sok.

-emellett elég lesz 1 óra biciklizés és fitt leszel(bár a kocogás többet érne)

-sok almát és rizst egyél!

Állítólag, ha este 10 körül bevágsz egy almát, akkor reggelre akár 3 dekát fogyhatsz!

De én egyáltalán nem tartom szükségesnek a te korodban, és ekkora testsúly mellett.(mert 53.5 kg AZ NEM SOK)

szia :)

2012. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én másfél óra alatt 1055 kcal -t égettem el,az a 32-35km/h sem olyan sok ..
2015. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!