Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan égethetek több kalóriát...

Hogyan égethetek több kalóriát tanulás közben?

Figyelt kérdés
itt kell ülnöm a hülye érettségi tételeket kidolgozni:(
2010. máj. 21. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha írni kell, akkor sok ötletem nincs, de pl én tanulni mindig a taposógépen tanultam :)))) Tudod, mint a Dr. Szösziben, amikor a futópadon ott van előtte a könyv :D
2010. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szobabiciklin!
2010. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fitlabdán ülj, jót tesz a tartásodnak és az egyensúly megtartásához mozognod kell ;)
2010. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet (az csak plusz kalória, hogy folyton a wc-re kell járnod:).Jó tanulást!
2010. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kimennél futni 30-40 percre, még akkor is, ha a felét sétálod, akkor égeted a kalóriákat + a tanulás is jobban fog menni, mert felfrissül az agyad a sporttól és a friss levegőtől ;) + ha nem eszel elég glükózt, mert fogyókúrázol, akkor az agyad sem fog működni rendesen ;)
2010. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!